هدر موبایل
1387/09/25 16:46:00
سرویس سیاسی
آیت ا... نوری همدانی به رئیس مجلس پیشنهاد داد:

تشکیل هیاتی از علما، دولت و مجلس برای رایزنی در خصوص مسائل جامعه اسلامی

آیت ا... حسین نوری همدانی با اشاره به تحولات بین المللی و نیاز به حضور پر رنگ جمهوری اسلامی ایران در این عرصه، گفت: لازم است هیاتی متشکل از علما، مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس تشکیل شود تا در ارتباط با مباحث و تحولات بین المللی به گفتگو با سران دیگر کشورها از جمله کشورهای منطقه بپردازد.

آیت ا... حسین نوری همدانی عصر امروز دوشنبه در دیدار با رئیس و اعضای هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر در غزه اظهار داشت: در خبرها آمده بود که حسنی مبارک رئیس جمهور مصر در مورد تلاش ایرانیان برای حمایت از غزه گفته، ایرانیان در این مورد به گونه ای رفتار می کنند که به نظر می رسد می خواهند کشورهای عربی را ببلعند.

وی خاطرنشان کرد: نقش جمهوری اسلامی در عرصه بین المللی باید به گونه ای تقویت شود که شاهد چنین اظهاراتی در مورد ایران نباشیم.

آیت ا... نوری همدانی با خطاب قرار دادن رئیس و اعضای هیات رئیسه مجلس گفت: امروزه به لطف انقلاب اسلامی ما شاهد به دست گرفتن امور به دست کسانی هستیم که به صورت مستقل و بدون نیاز به غرب و شرق کشور را اداره می کنند که این فرصت یک نعمت برای مردم و مسئولان نظام است.

آیت ا... نوری همدانی افزود: یک نعمت بسیار بزرگ برای ما وجود حضرت امام به عنوان یک فقیه و جهادگر مخلص بود که تلاشهای زیادی برای تاسیس این نظام بکار گرفتند.

وی گفت: ما باید با نوع رفتارمان شکر این نعمت را بجا آوریم. شکر نعمت فقط این نیست که ما آن را در کلام بیان کنیم بلکه زمانی می توانیم بگوئیم شکر نعمت را بجا آورده ایم که از آن نعمت در مسیر خاص خودش استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما از دو نعمت پر اهمیت برخوردار هستیم؛ یکی ولایت اهل بیت است که در شرایط کنونی همه گام ها باید در این مسیر برداشته شود.

آیت ا... نوری همدانی افزود: نعمت دیگر موقعیتی است که انسان در آن قرار دارد. شناخت نعمت یک مسأله بزرگی است اما شناخت منعم مقام والاتر و بزرگتری دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet