هدر موبایل
1391/08/28 11:12:03
سرویس دیگر رسانه‌ها
چندین چراغ دارد و بیراهه می رود؛

پزشکیان:اوضاع کنونی 7 سال پیش به احمدی‌نژاد گوشزد شد

برای حل مشکلات فعلی و چگونگی عملکرد در آینده ، راه و مساله خیلی روشن است ، اما متاسفانه همه در مسیر شعار مانده اند ، اگر عادلانه با مردم برخورد کنیم ، تحقیقا مشکلات حل می شود البته در عمل و نه در حرف.
پزشکیان:اوضاع کنونی 7 سال پیش به احمدی‌نژاد گوشزد شد برای حل مشکلات فعلی و چگونگی عملکرد در آینده ، راه و مساله خیلی روشن است ، اما متاسفانه همه در مسیر شعار مانده اند ، اگر عادلانه با مردم برخورد کنیم ، تحقیقا مشکلات حل می شود البته در عمل و نه در حرف. https://cdn.icana.ir/d/019/27495.jpg پزشکیان:اوضاع,کنونی,7,سال,پیش,به,احمدی‌نژاد,گوشزد,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مسعود پزشکیان عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:مشکلات کنونی به این سادگی ها جمع شدنی نیست و باید عزم ملی و تفاهم کلی ایجاد شود و آدمی به صحنه بیاید که همه بتوانند به او کمک کنند ، نه آدمی که دوباره بخواهد تشنج ایجاد کند و بقیه هم برای او جو درست کنند ؛  ما به اندازه کافی مشکل داریم .
وزیر بهداشت دولت اصلاحات ادامه داد: اینها که در راس کار هستند مدعی بودند ما مشکلات را درست می کنیم ،خوب چرا نکردند و نمی توانند این کار را انجام دهند؟ اگر کس دیگری بیاید نمی توان گرفتاری ها و خرابی ها ی پیش آمده را گردن گردن بگیرد و به همین راحتی حل کند.
وی افزود: نمی شود شخصیتی بیاید و جامعه از او توقع داشته باشد و از سوی دیگر مورد تهمت قرار گیرد ؛ این روند ما را به جایی نخواهد رساند ، در این شرایط پیش رو بعید می دانم شخصیتی چون خاتمی که گمانه زنی هایی  برای حضورش وجود دارد برای انتخابات ریاست جمهوری، کاندید شود.
پزشکیان گفت: بعید می دانم کسی از اصلاح طلبان بتواند حضوری جدی در انتخابات داشته باشد ؛ البته بنده مستقل بوده و در جلسات اصلاح طلبان حضور ندارم ، لیکن همواره دیدگاه هایم را گفته ام ؛ اصلاح در یک چارچوب است واصلاحات بدون اصول اتفاق نمی افتد.
وی افزود: از میان اشخاصی که تاکنون به طر جدی اعلام حضور کرده اند ، گزینه ی مناسبی  برای اداره کشور در دور بعد نداریم ؛ در این اوضاع فکر می کنم رهبری باید یک راهبرد کلی و راه عملی برای ایجاد وفاق پیشنهاد کنند تا بتوان در مقابل تهاجمات ایستاد و به گزینه مطلوبی رسید.
پزشکیان گفت:برای حل مشکلات فعلی و چگونگی عملکرد در آینده ، راه و مساله خیلی روشن است ، اما متاسفانه همه در مسیر  شعار مانده اند ، اگر عادلانه با مردم برخورد کنیم ، تحقیقا مشکلات حل می شود البته در عمل و نه در حرف؛ عدالت این نیست که هر چه من گفتم درست است و هر چه دیگران می گویند نادرست ، یا حرفی که من می گویم باید همه اطاعت کنند ،عدالت یک چارچوب روشنی دارد که مسئولین بالا دست باید آن را شفاف کنند .

وی افزود: مردم و گروه ها با تمام سلایق ، نگاه ها و وابستگی هایی که دارند باید به حق خود دست یابند ؛ عدالت و حق تقلیدی نیست ، ما باید عدالت را در عمل  پیاده کنیم نه در شعار ؛ این دولت این گونه نبود ، متاسفانه در خیلی از جاها خیلی از افراد با تجربه را بی دلیل کنار گذاشتند و حتی از تخصص کارشناسی آنها استفاده نکردند و حتی توصیه کردند که مبادا کسان دیگر این افراد را نگه دارند.

پزشکیان افزود: در این میان آدم های توانمند نبودند که متضرر شدند ، این جامعه بود که از وجود یک عده آدم توانمند ، خلاق و آگاه محروم شد ؛ هفتاد ، هشتاد اقتصاددان ، هفت سال پیش به رییس جمهور گفتند روند اقتصادی در پیش رو به بی راهه می رود و اشکال ایجاد می کند ، اما متاسفانه گوش نداد و الان همه می گویند ما نبودیم ولی آن موقع به آن آدمها گفتند شما ضد نظامید .

وی در خاتمه گفت: چندین چراغ دارد و بیراهه می رود ؛ بگذار بیفتد و ببیند سزای خویش!

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet