شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/28 11:24:21
سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

مردم مشتاق سوال از رییس جمهور هستند

این سوال نه غیر شرعی است و نه غیر قانونی است ؛ سوال تکلیف و ماموریت قانونی نمایندگان است که اگر به وظیفه قانونی خود در این باب اهتمام نمی کردند ، کاری غیر قانونی انجام داده بودند
مردم مشتاق سوال از رییس جمهور هستند این سوال نه غیر شرعی است و نه غیر قانونی است ؛ سوال تکلیف و ماموریت قانونی نمایندگان است که اگر به وظیفه قانونی خود در این باب اهتمام نمی کردند ، کاری غیر قانونی انجام داده بودند https://cdn.icana.ir/d/019/16040.jpg مردم,مشتاق,سوال,از,رییس,جمهور,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام روح الله بیگی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:باید دید مردم چه واکنشی برای سوال از رییس جمهور نشان می دهند و این بالانس و نظر خواهی توسط صدا و سیما نشان داد که مردم مشتاق سوال از رییس جمهور هستند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: این سوال نه غیر شرعی است و نه غیر قانونی است ؛ سوال تکلیف و ماموریت قانونی نمایندگان است که اگر به وظیفه قانونی خود در این باب اهتمام نمی کردند ، کاری غیر قانونی انجام داده بودند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب،در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سوگند خورده ایم هر جا بحران ، نارسایی و انحراف دیدیم ورود پیدا کرده و تحقیق ، تفحص ، سوال و استیضاح انجام دهیم ، اگر این کار را انجام ندهیم ، به سوگند ی که خورده ایم ، بی توجه بوده ایم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود : سوال از رییس جمهور دغدغه ی مردم است که از زبان وکلای مردم پرسیده می شود و وکلای مجلس بلنگوی مردم هستند.

وی تصریح کرد:این سوال تنشی به همراه نخواهد داشت ، زیرا هم نمایندگان و هم رییس دولت عاقلند ،نمایندگان سوال قانونی را مطرح خواهند کرد و رییس جمهور نیز انشاالله بدون حاشیه سوال را پاسخ خواهد داد مگر اینکه خودشان بخواهند چالش برانگیزند و حاشیه سازی کنند .

بیگی درخاتمه گفت:مجلس طبق چارچوبی که دارد در سوال پیش می رود،در حاشیه سوال دیگران چه خواهند کرد ، باید منتظر بود و  دید.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet