هدر اصلی
1391/08/28 11:37:16
سرویس صحن
باهنر در پاسخ به اخطار ندیمی:

هیات رئیسه تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق نمایندگان انجام می‌دهد

نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه هیات‌رئیسه همیشه در حال پیگیری و بررسی موضوع تعیین ناطقان میان‌دستور است، گفت: واقعیت این است که هیات رئیسه همیشه تلاش خود را برای احقاق حقوق نمایندگان انجام می‌دهد.
هیات رئیسه تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق نمایندگان انجام می‌دهد نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه هیات‌رئیسه همیشه در حال پیگیری و بررسی موضوع تعیین ناطقان میان‌دستور است، گفت: واقعیت این است که هیات رئیسه همیشه تلاش خود را برای احقاق حقوق نمایندگان انجام می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/19392.jpg هیات,رئیسه,تمام,تلاش,خود,را,برای,احقاق,حقوق,نمایندگان,انجام,می‌دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ایرج ندیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 28 آبان) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به بند 4 ماده 24 قانون اساسی با انتقاد از شرایط انتخاب ناطقان میان‌دستور گفت: من خواهش می‌کنم که تدبیر مناسبی برای تعیین ناطقان میان‌دستور از سوی هیات رئیسه اندیشیده شود، زیرا هم‌اکنون تناقضات بسیاری در انتخاب ناطقان وجود دارد.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم‌اکنون در تعیین ناطقان میان‌دستور آنجایی که نوبت مطرح می‌شود، هیات رئیسه قرعه‌کشی می‌کند، افزود: روش‌های کنونی انتخاب ناطق از سوی هیات رئیسه ربطی به آیین‌نامه ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه ناطقان باید برای نطق در جای خود نشسته و سپس سخنرانی کنند، یادآور شد: نماینده‌ای که می‌خواهد در صحن علنی نطق کند، از قبل مطالعه کرده و زمانی را برای این موضوع اختصاص می‌دهد، حال یک‌دفعه لیست پاک شده و نوبت وی به بعد موکول می‌شود که این موضوع بسیار ناخوشایند است.

محمدرضا باهنر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار این نماینده با بیان اینکه هیات رئیسه همیشه در حال پیگیری و بررسی با این موضوع است، گفت: واقعیت این است که هیات رئیسه همیشه تلاش خود را برای احقاق حقوق نمایندگان انجام می‌دهد، اما ممکن است گاهی مشکلاتی در این حوزه پیش بیاید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet