هدر اصلی
1391/08/28 11:39:56
سرویس صحن
کوچکی‌نژاد ارم ساداتی:

ساماندهی تالاب‌های کشور هزاران میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با بیان این که رسیدگی به وضعیت تالاب‌ها نیاز به مطالعه دارد، افزود: ساماندهی تالاب‌ها هزاران میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد.
ساماندهی تالاب‌های کشور هزاران میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با بیان این که رسیدگی به وضعیت تالاب‌ها نیاز به مطالعه دارد، افزود: ساماندهی تالاب‌ها هزاران میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13560.jpg ساماندهی,تالاب‌های,کشور,هزاران,میلیارد,تومان,اعتبار,نیاز,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 28 آ‌بان) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با دو فوریت طرح نجات دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور با تشکر از نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه نسبت به توجه به این موضوع گفت: ماده 165 تکلیف طرح‌های دوفوریتی را برای حوادث خاص مشخص کرده است و امروز من مخالف دو فوریت این طرح هستم و با یک فوریت موافقم دولت سه ماهه باید وضعیت تالاب‌ها را ساماندهی کند و در طول سه سال از آن حمایت کنیم.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این طرح برای ساماندهی تالاب‌ها هزاران میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد افزود: در استان گیلان بهترین و زیباترین تالاب‌ها را داریم اما با توجه به ضرب‌الاجلی که شخص شده است این طرح به نتیجه نمی‌رسد.

وی با اشاره به ماده 12 تصریح کرد: ستاد بحران کشور در حال حاضر برای افراد در مناطق زلزله‌زده که با توجه به ماده 12 پولی ندارد که برای این عزیزان هزینه کند.

کوچکی‌نژاد ارم ساداتی یادآور شد: در بخش تالاب‌ها باید مطالعات زیست محیطی صورت بگیرد و در رابطه با آبخیزداری و پروژه‌های زیربنایی مربوط به تالاب‌ها،‌دریاچه‌ها نیاز به مطالعه به شدت احساس می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات با توجه به ماده 224 قانون برنامه توسعه توضیح داد: برخی از نکات از سوی نادر قاضی‌پور بیان شد اما معتقدم رسیدگی به این طرح در دو فوریت یعنی تبدیل به قانون در 48 ساعت دیگر هیچ مبنایی ندارد و امیدوارم که نمایندگان با دادن رای به یک فوریت این طرح فرصت مطالعه بر تالاب‌ها را فراهم کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet