هدر اصلی
1391/08/28 14:22:54
سرویس سیاسی
حدادعادل:

جلسه برخی نمایندگان با رئیس‌جمهور تصمیم فراکسیونی نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درپاسخ به سوالی درباره این که آیا درنشست مشترک رییس جمهور با نمایندگان مجلس شرکت می کند یا خیر؟ گفت: من کاردارم و به این جلسه نمی‌روم.
جلسه برخی نمایندگان با رئیس‌جمهور تصمیم فراکسیونی نیست عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درپاسخ به سوالی درباره این که آیا درنشست مشترک رییس جمهور با نمایندگان مجلس شرکت می کند یا خیر؟ گفت: من کاردارم و به این جلسه نمی‌روم. https://cdn.icana.ir/d/019/7936.jpg جلسه,برخی,نمایندگان,با,رئیس‌جمهور,تصمیم,فراکسیونی,نیست Icana

غلامعلی حداد عادل درگفت و گو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره دیدار امروز برخی نمایندگان با رئیس جمهور و ارتباط این دیدار با طرح سئوال، گفت: رییس جمهور که کسی را مجبور به حضور دراین نشست نمی‌کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی افزود: برخی مخالف دیدار نمایندگان با رئیس جمهور هستند که من از این مسئله تعجب می کنم.

وی با بیان اینکه دعوتی صورت گرفته و یک عده می روند یک عده نمی روند، گفت: برگزاری چنین نشستهایی ضرر ندارد.

وی درخصوص نظر فراکسیون اقلیت درباره دیدار برخی نمایندگان با رئیس‌جمهور، گفت: حضور درجلسه تصمیم فراکسیونی نیست و دعوتی هم از طرف فراکسیون نشده است اما فراکسیون ضرری دراین دیدار نمی بیند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet