هدر موبایل
1391/08/28 14:40:48
سرویس سیاسی
پورمختار:

شاکیان نحوه‌ اعلام‌وصول طرح سئوال از رئیس‌جمهور، مستندی ندارند

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون مکاتبات خود را درباره شکایت از هیات رئیسه انجام داده، افزود: شاکیان نحوه‌ اعلام‌وصول طرح سئوال از رئیس‌جمهور، مستندی ندارند.
شاکیان نحوه‌ اعلام‌وصول طرح سئوال از رئیس‌جمهور، مستندی ندارند رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون مکاتبات خود را درباره شکایت از هیات رئیسه انجام داده، افزود: شاکیان نحوه‌ اعلام‌وصول طرح سئوال از رئیس‌جمهور، مستندی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/24107.jpg شاکیان,نحوه‌,اعلام‌وصول,طرح,سئوال,از,رئیس‌جمهور،,مستندی,ندارند Icana

محمد علی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره شکایت برخی نمایندگان از هیات رئیسه مجلس به در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، گفت‌: خبر اعلام نماینده از سوی شاکیان و تشکیل جلسه در این باره خبرسازی برخی رسانه‌ها بود چرا که کمیسیون اصل نودم الزامی برای تشکیل جلسه در این خصوص نداریم.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهت اعلام رای نهایی درباره این شکایت در انتظار پاسخ هیات رئیسه مجلس هستیم، افزود: به طور کلی جز در مواردی خاص، کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس درباره چنین پرونده هایی تشکیل جلسه نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه کمیسیون مکاتبات خود را در این زمینه انجام داده است، تصریح کرد: هرچند برای پاسخ‌گویی طبق قانون هیات رئیسه یک ماه فرصت دارد اما به دلیل تسریع در کار مهلتی یک هفته‌ای در نظر گرفته‌ایم.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با بیان اینکه اسماعیل کوثری، زارعی، حمید رسایی، روح الله حسینیان از هفت شاکی این شکایت هستند، تاکید کرد: شاکیان درباره اظهارات خود در خصوص طرح سوال از رئیس جمهور مستنداتی ارائه نکرده‌اند و این صحبت‌ها تنها در حد توضیح است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet