هدر اصلی
1391/08/28 12:10:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی امروز نشست علنی مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی امروز نشست علنی مجلس را اعلام کرد.
تذکرات کتبی امروز نشست علنی مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی امروز نشست علنی مجلس را اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/6394.jpg تذکرات,کتبی,امروز,نشست,علنی,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده عضو هیئت ریسه مجلس در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۴ آبان) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح ذیل اعلام کرد:

رجبی نماینده مینودشت به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تأمین اعتبار طرح کمربندی گالی‌کش‌ تذکر داد.

 محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز به وزیر کشور در خصوص برگزاری نامنظم جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان توسط استانداری آذربایجان شرقی تذکر داد.

برومندی نماینده مرودشت به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور تسریع در پرداخت حق بیمه محصولات کشاورزی استان فارس و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح احداث جاده ارسنجان ـ خرامه تذکر داد.

صالحی‌نسب نماینده دشت‌آزادگان به وزیر ورزش و جوانان در خصوص تسریع در تأمین اعتبار طرح احداث استخر سرپوشیده سوسنگرد تذکر داد.

حامد قادرمرزی نماینده قروه به رئیس جمهور در خصوص تسریع در تأمین ساختمان و تجهیزات اداری محیط زیست شهرستان دهکلان تذکر داد.

کوچکی‌نژاد نماینده رشت به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات بازنشستگی کشوری سال 1387، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در تخصیص یارانه برای نهاده‌های کشاورزی تذکر داد و خواستار توضیح وزیر نفت در خصوص علت تعطیلی اکثریت جایگاه‌های سی‌ان‌جی شهرستان رشت شد.

ایرج ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در راه‌اندازی دانشکده دندانپزشکی لاهیجان تذکر داد.

موسوی لارگانی نماینده فلاورجان خواستار توضیح وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت افزایش قیمت بلیت هواپیما با توجه به ثابت ماندن قیمت حامل‌های انرژی، به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص بررسی علل شکست تیم ملی فوتسال در جام جهانی و لزوم برکناری مسئولان و کادر فنی تیم فوتسال، به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور لازم برای اعزام ناصر افشار از جانبازان شیمیایی جنگ تحمیلی به خارج از کشور به منظور درمان و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی علل بروز حوادث جاده‌ای و ریلی در یک ماه گذشته و ارائه گزارش به مجلس تذکر داد.

بشیری، فتاحی و علیلو نمایندگان پاکدشت، شهر بابک و شبستر به رئیس جمهور در خصوص اقدام لازم به منظور جلوگیری از کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌گناه غزه تذکر دادند.

مهرداد بائوج لاهوتی نماینده لنگرود به رئیس جمهور در خصوص پرداخت مطالبات چایکاران تذکر داد.

دواتگری، قاضی‌پور، جهانگیرزاده و محجوب نمایندگان مراغه، ارومیه و تهران به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص تسریع در تشکیل و حضور در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی تذکر دادند.

حسینی، علیپور، دستغیب و جعفرزاده نمایندگان قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار، شیراز و رشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم توجه به اشکالات طرح تحول و اجرای شتابزده و عدم وجود امکانات تذکر دادند.

حسینی، جعفرزاده ایمن آبادی، نعمتی و شکری نمایندگان قائم‌شهر، رشت، اسدآباد و تالش به وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در خصوص عدم اقدام به موقع در خرید تضمینی برنج و لزوم اتخاذ تصمیم درست در واردات به طوری که موجب زیان بخش کشاورزی و خسرا کشاورزان نشود، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توقف طرح نوسازی اراضی و طرح اصلاح ساختار شالی‌کوبی، مکانیزه کردن کشت برنج و طرح توسعه صنایع تبدیلی تذکر دادند.

محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص ضرورت تسهیل و تسریع در اقدامات اداری امور مالیاتی و اجتناب از سرگردانی معدیان مالیاتی تذکر داد.

ابراهیم نکو نماینده رباط کریم به رئیس جمهور در خصوص صدور دستورات لازم و فوری برای استقرار ادارات مالیات در شهرستان جدیدالتأسیس بهارستان، به وزیر کشور در خصوص صدور دستورات لازم و فوری برای تجهیز بیشتر حوزه‌های انتظامی شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان و حل مشکلات جاری آن حوزه‌ها و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص صدور دستورات لازم برای استقرار شعب بانک‌های دولتی در شهرها و شهرک‌ها‌ی صنعتی شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان تذکر داد.

بیرانوند نماینده بروجرد به وزیر کشور در خصوص مقابله با گسترش ناامنی و سرقت تذکر داد.

عبدالله سامری نماینده خرمشهر به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص وضعیت اسفناک تنها ورزشگاه شهر با عنوان جهان‌آرا و به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت نامناسب تنها بیمارستان شهر خرمشهر با عنوان سوم خرداد تذکر داد.

کارخانه‌ای نماینده همدان به وزرای علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اتخاذ سازوکار لازم به منظور پذیرش به‌کارگیری هدفمند دانشجویان دوره دکترا بعد از فراغت از تحصیل در راستای کارآمدی و مقابله با بیکاری در سطوح‌های تحصیلی تذکر داد.

بشیری و علیلو نمایندگان پاکدشت و شبستر به وزیر نیرو در خصوص دریافت حق انتظار از چاه‌های آب گلخانه‌ای کشاورزان به صورت خدماتی تذکر دادند.

مجتبی رحماندوست نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص اعزام ناصر افشار جانباز 70 درصد شیمیایی و اعصاب و روان به خارج از کشور برای درمان تذکر داد.

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت به وزیر نفت در خصوص علت واگذاری پروژه‌های احداثی جایگاه‌های سی‌ان‌جی به پیمانکاران واجد شرایط ذی‌صلاح و رعایت قانون در واگذاری آن، به وزیر آموزش و پرورش پیرامون جلوگیری از اختلاط دانش‌آموزان دخترانه ابتدایی با دانش‌آموزان مقطع متوسطه در مدرسه سیده فاطمه موسوی دهستان نرگستان بخش صومعه‌سرا و تسریع در پرداخت حقوق سال گذشته حدود 870 نفر از معلمان نهضت سوادآموزی شهرستان تالش و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص تأمین خوابگاه برای دانشجویان غیربومی دانشکده فنی مهندسی شهرستان صومعه‌سرا تذکر داد.

احمد شوهانی نماینده ایلام به وزیر کشور در خصوص علت به کارگیری مجدد افراد بازنشسته وزارت کشور در استانداری‌ها و فرمانداری‌ها تذکر داد.

صالحی‌نسب نماینده دشت آزادگان به وزیر کشور در خصوص عدم کفایت استاندار خوزستان در انجام وظایف قانونی و عدم پیگیری مشکلات مطالبات مردم توسط وی تذکر داد.

سید شریف حسینی نماینده اهواز به رئیس جمهور در خصوص عدم تعیین تکلیف شهر حمیدیه و تبدیل وضعیت این شهر به شهرستان پس از گذشت 2 سال از موافقت‌های اولیه تذکر داد.

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر ورزش و امور جوانان پیرامون نتایج ضعیف و ناامیدکننده تیم ملی فوتبال به دلیل عدم استفاده از بازیکنان مستعد استان‌های محروم مانند سیستان و بلوچستان تذکر داد.

احمد سالک نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص نیاز واحدهای تولیدی بخش کشاورزی و دامداران استان اصفهان به سرمایه در گردش و لزوم صدور دستور آن تذکر داد.

حسینی نماینده گیلانغرب به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب فوری 16 روستایی بخش گودر شهرستان گیلانغرب که با مشکلات جدی کم آبی مواجه هستند، تذکر داد.

حسینی، دستغیب، جعفرزاده، نعمتی و عاشوری نمایندگان قائم‌شهر، شیراز، رشت، اسدآباد و فومن به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از صادرات چای ایرانی به خارج از کشور که سبب خسارت کشاورزان خواهد شد، تذکر دادند.

رضایی نماینده جهرم خواستار توضیح وزیر نفت در خصوص علت تعطیلی جایگاه‌های سی‌ان‌جی در شهر جهرم شد.

منصوری نماینده لنجان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص پرداخت حقوق بازنشستگان صنعت فولاد کشور به ویژه کارکنان استان اصفهان تذکر داد.

امامی نماینده گرگان به رئیس جمهور در خصوص اجرای مصوبات دولت در سفرهای استانی و تعیین تکلیف پتروشیمی استان گلستان تذکر داد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet