هدر موبایل
1391/08/28 15:15:01
سرویس اقتصادی
منصوری بیدکانی:

مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد هنوز پرداخت نشده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از این که مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد و معادن هنوز پرداخت نشده است، افزود:امروز در نامه ای از وزیر صنعت ،معدن و تجارت و تعاون و رییس جمهور خواستار برگزاری جلسه ای برای رسیدگی به وضعیت این بازنشستگان شده ایم.
مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد هنوز پرداخت نشده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از این که مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد و معادن هنوز پرداخت نشده است، افزود:امروز در نامه ای از وزیر صنعت ،معدن و تجارت و تعاون و رییس جمهور خواستار برگزاری جلسه ای برای رسیدگی به وضعیت این بازنشستگان شده ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/22236.jpg مطالبات,بازنشستگان,صندوق,فولاد,هنوز,پرداخت,نشده,است Icana

مجید منصوری بیدکانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:طبق ماده 59 قانون بودجه سال 91 بازنشستگاه صندوق فولاد باید از وزارت صنعت ،معدن و تجارت به وزارت تعاون بروند.

نماینده مردم لنجان  در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:کل بدهی و سهام از صندوق و هر آنچه متعلق به  این بازنشستگان است باید پیش از این جابه جایی جبران و پرداخت شود.

منصوری بیدکانی با اشاره به این که هنوز مطالبات این گروه پرداخت نشده است ، گفت:وزارت صنعت پکیجی در خصوص این کار به همراه سهام تعدادی از این شرکت ها را آماده کرده است وزرای  صنعت و معدن و  تعاون نیز آن را امضا و معادن اول  رییس جمهورنیزدستور پرداخت را داده است.

وی ادامه داد:متعاقبا می‌بینیم که هنوز هیچ اقدامی در جهت پرداخت این مطالبات انجام نشده است و این جمعیت به طور مرتب یا جلوی در وزارتخانه ویا در مقابل درب مجلس تجمع می کنند و به طور کلی در حال ایجاد مشکلاتی برای کشور هستند.

منصوری بیدکانی با تاکید بر این که حقوق ماهیانه این بازنشستگان باید پرداخت شود، افزود:این بازنشستگان حق دارند که اعتراض کنند چرا که حقوق خود را می خواهند و اگر آقای رییس جمهور و هیئت دولت حقوق دریافت نکنند چه وضعیتی خواهند داشت؟

این نماینده مجلس نهم تنها در آمد این بازنشستگان را حقوق بازنشستگی آنها دانست و تصریح کرد:پیش از این به وزیر صنعت ،معدن و تجارت تذکر دادیم که باید این مورد پیگیری شود اما متاسفانه هنوز این مهم محقق نشده است  وبه هر حال یک نهاد باید پرداخت این مطالبات را تقبل نماید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: امروز در نامه ای از وزرای صنعت ، معدن و تجارت و تعاون و رییس جمهور خواستار برگزاری جلسه ای برای رسیدگی به وضعیت این بازنشستگان شده ایم ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet