هدر اصلی
1391/08/30 10:51:16
سرویس استان ها
سامری با انتقاد از تأخیر در تکمیل کمربندی یادگار در استان خوزستان اعلام کرد:

کمربندی یادگار استان خوزستان، یادگاری از اعماق تاریخ

نماینده مردم خرمشهر در مجلس با اظهار نارضایتی از نیمه کاره رها شدن عملیات ساخت کمربندی از پل یادگار به سمت منطقه مرزی شلمچه گفت: رها کردن این پروژه عظیم جان مردم بی‌گناه را می‌گیرد.
کمربندی یادگار استان خوزستان، یادگاری از اعماق تاریخ نماینده مردم خرمشهر در مجلس با اظهار نارضایتی از نیمه کاره رها شدن عملیات ساخت کمربندی از پل یادگار به سمت منطقه مرزی شلمچه گفت: رها کردن این پروژه عظیم جان مردم بی‌گناه را می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/5912.jpg کمربندی,یادگار,استان,خوزستان،,یادگاری,از,اعماق,تاریخ Icana

عبدالله سامری درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اظهار نارضایتی از نیمه کاره رها شدن عملیات ساخت کمربندی از پل یادگار به سمت منطقه مرزی شلمچه گفت: رها کردن این پروژه عظیم جان مردم بی‌گنه را می‌گیرد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سالیان زیادی است از کلنگ‌زنی عملیات ساخت کمربندی محور پل یادگار در استان خرمشهر به سمت منطقه مرزی شلمچه می‌گذرد افزود: چندین سال به طول انجامیدن تکمیل یک پروژه عمرانی به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبار ازعلت‌های اصلی متوقف شدن عملیات تکمیل بیشتر طرح‌های عمرانی است تصریح کرد: اما در زمانی که پروژه ساخت کمربندی پل یادگار در خرمشهر کلنگ‌زنی شد، تورم اقتصادی و بحث ارز در میان نبود پس توقف این عملیات منطقی نبوده و ظلم به مردم مظلوم خرمشهر به شمار می‌آید.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس با اظهار نگرانی از نیمه کاره رها شدن کمربندی یادگار در استان خوزستان گفت: این جاده در مسیر شلمچه بوده و می‌تواند به زائران راهیان نور  خدمت‌رسانی نمااید.

این نماینده مجلس نهم با منفی ارزیابی کردن عملکرد مسئولان در خصوص انتخاب پیمانکاران نالایق در بعضی از موارد برای برخی از پروژه‌های عمرانی افزود: در رأس بودن چنین پیمانکارانی در طرح‌های عمرانی موجب فرو رفتن شهرستان در محرومیت و عقب‌ماندگی خواهد شد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس با اشاره به اینکه در صورت بروز حادثه رانندگی در محور‌های نیمه‌کاره رها شده کسی مسئولیت این حوادث جاده‌ای را برعهده نخواهد گرفت تصریح کرد: پیش‌گیری بهتر از درمان بوده و می‌توان با ایمن کردن محورها از مرگ جوانان و کودکان بی گناه کشور جلوگیری کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس یاد‌آور شد: بی‌توجهی مسئولان در خصوص تکمیل بسیاری از طرح‌های نیمه‌کاره رها شده در برخی شهرستان‌ها به ویژه مناطق محروم با وجود تذکر‌های فراوان توجیه ندارد امید است تذکرات ارائه شده به گوشی شنوا برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet