شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/28 15:28:02
سرویس فرهنگی
افتخاری، تاکید کرد:

گسترش فعالیت‌های قرآنی با تعامل مجلس و وزارت ارشاد

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی کشور در حوزه قرآن و عترت، گفت: این همکاری موجب هماهنگی مجلس و وزارت ارشاد در جهت رفع نقص در زمینه تدوین و اجرای برنامه‌های قرآنی کشور می‌شود.
گسترش فعالیت‌های قرآنی با تعامل مجلس و وزارت ارشاد رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس با اشاره به ضرورت تعامل و همکاری نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی کشور در حوزه قرآن و عترت، گفت: این همکاری موجب هماهنگی مجلس و وزارت ارشاد در جهت رفع نقص در زمینه تدوین و اجرای برنامه‌های قرآنی کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25874.jpg گسترش,فعالیت‌های,قرآنی,با,تعامل,مجلس,و,وزارت,ارشاد Icana

لاله افتخاری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در مورد موضوعات مورد بحث درجلسه فراکسیون قرآن و عترت که امروز یکشنبه 28آبان ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: جلسه امروز قرآن و عترت ، نشست صمیمانه‌ای با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نمایندگان عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس بود که با هدف تعامل و همکاری نمایندگان مجلس و مسئولان اجرایی کشور در حوزه قرآن برگزار شد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر وشمیرانات درادامه افزود: دراین جلسه انتظارات نمایندگان مجلس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای اجرای بهتر برنامه‌های قرآنی، مطرح شد و وزیرارشاد نیز گزارش عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در حوزه قرآن و عترت از جمله تجلیل از اساتید قرآن، اجرای طرح قرآن در صدا و سیما، برپایی مهد قرآن در مهد کودک‌های کشور، انتشار 10جلد کتاب برای آموزش سبک زندگی قرآنی و گزارشی از عملکرد شورای توسعه قرآن و راهکار توسعه برنامه‌های قرآنی در استان‌های کشور را ارائه داد.

افتخاری تداوم تعامل نمایندگان مجلس و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را ضروری دانست و تصریح کرد: در این جلسه به برگزاری جلسات آتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فراکسیون قرآن و عترت مجلس تاکید شد  چراکه ادامه این جلسات موجب هماهنگی مجلس و وزارت ارشاد در جهت رفع نقص در زمینه تدوین و اجرای برنامه های قرآنی در کشور می‌شود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet