شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/29 08:43:05
سرویس بین الملل
عزیزی در واکنش به شروط حماس برای آتش‌بس:

موضع جنبش‌ حماس در موضع قدرت قرار گرفته‌است

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، شروط حماس برای آتش‌بس بین غزه و رژِیم صهیونیسستی را نشانه تغییر شرایط در منطقه به نفع مقاومت فلسطین دانست و گفت:موضع جنبش حماس در موضع قدرت قرار گرفته است.
موضع جنبش‌ حماس در موضع قدرت قرار گرفته‌است رییس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، شروط حماس برای آتش‌بس بین غزه و رژِیم صهیونیسستی را نشانه تغییر شرایط در منطقه به نفع مقاومت فلسطین دانست و گفت:موضع جنبش حماس در موضع قدرت قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/8455.jpg موضع,جنبش‌,حماس,در,موضع,قدرت,قرار,گرفته‌است Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص شروط حماس برای رژیم صهیونیستی به منظور آتش‌بس، گفت: تعیین شرط از سوی حماس برای پایان آتش‌بس نشان دهنده تغییر شرایط در منطقه به نفع مقاومت فلسطین است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضع جنبش حماس درموضع قدرت قرارگرفته است، به رویکرد دوگانه سران عرب در برخورد با مسائل منطقه اشاره کرد وافزود: سران برخی کشورهای اسلامی مانند ترکیه، عربستان و قطر به جوامع اسلامی خیانت کرده و در پشت پرده با رژیم صهیونیستی هم پیمان شده‌اند.

وی، ادامه داد: با توجه به پیامدهای مثبت بیداری‌ اسلامی و موضع‌گیری خوب برخی کشورهای منطقه در مقابل رژیم صهیونیستی، مردم غزه برای مقاومت امید و روحیه  مناسبی دارند.

برخی سران عرب برخلاف مردم مسلمان خود موضع گیری می‌کنند

این نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه مقاومت فلسطین برای نخستین بار در تاریخ مبارزات خود توانسته پارلمان اسرائیل در تل آویو را مورد اصابت موشک‌های خود قرار دهد، تصریح کرد: قدرت یافتن مقاومت فلسطین در جنگ با رژیم صهیونیستی نوید پیروزی به مردم غزه می‌دهد؛ این درحالی است که برخلاف تبلیغات رژیم صهیونیستی علیه مقاومت، قدرت مقاومت چند برابر شده‌است.

عزیزی با یادآوری سفرهفته‌ آینده بان‌کی مون به نوار غزه، خاطر نشان کرد: قدرت گرفتن مقاومت فلسطین باعث شده است که دبیرکل سازمان ملل متحد برای نجات رژیم صهیونیستی به غزه سفر خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه اسرائیل برای صدور آتش‌بس دست به دامان مجامع بین‌المللی شده بود، تاکید کرد: التماس رژیم صهیونیستی به جوامع جهانی برای قبول آتش‌بس از سوی مقاومت فلسطین، مردم این کشور را به ادامه جنگ امیدوار می‌کند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، با بیان اینکه در صورت اتحاد کشورهای مسلمان  بسیاری از مشکلات منطقه به راحتی حل می‌شود، گفت: شروط حماس برای صهیونیستها از موضع قدرت است.

حماس، توقف شلیک موشک‌ها به سمت اهداف اسرائیلی را منوط به رفع کامل محاصره غزه، توقف عملیات ترور رهبران فلسطینی و هدف قرار دادن فلسطینیان از سوی اسرائیل و نیز بازگشایی همه گذرگاه‌های نوار غزه منوط و اعلام کرد/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet