هدر اصلی
1391/08/28 16:07:18
سرویس سیاسی
مدیرکل نظارتی معاونت پارلمانی رئیس جمهور:

جلسه رئیس‌جمهور با نمایندگان به قوت خود باقی است

تنگستانی‌نژاد مدیرکل امور نظارتی معاونت پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای برگزاری نشست با رئیس جمهور، گفت: این نشست به قوت خود باقی است.
جلسه رئیس‌جمهور با نمایندگان به قوت خود باقی است تنگستانی‌نژاد مدیرکل امور نظارتی معاونت پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس برای برگزاری نشست با رئیس جمهور، گفت: این نشست به قوت خود باقی است. https://cdn.icana.ir/d/019/25186.jpg جلسه,رئیس‌جمهور,با,نمایندگان,به,قوت,خود,باقی,است Icana

محمد تنگستانی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قرار بود نشست امشب یک‌شنبه (28 آبان ماه) با احمدی‌نژاد به دلیل تقارن با ایام سوگواری امام حسین (ع) منتفی شود، گفت: این نشست به قوت خود باقی است.

مدیر کل امور نظارتی معاونت امور مجلس رئیس جمهور به مراجعه تعدادی نمایندگان اشاره و تصریح کرد: با توجه به اینکه آنها خواهان برگزاری نشست بوده‌اند، بنابراین نشست امشب نمایندگان با رئیس جمهور به قوت خود باقی است.

تنگستانی‌نژاد صبح امروز اعلام کرده بود با توجه به درخواست تعدادی از نمایندگان مبنی بر به تعویق انداختن نشست دیدار با احمدی‌نژاد به دلیل تقارن آن با مراسم‌های سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)،‌ این نشست به بعد از جلسه سئوال از رئیس جمهور موکول می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet