شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/29 11:05:42
سرویس سیاسی
محسنی‌ثانی:

تامین تسلیحاتی نیروهای حماس از جانب ایران فرافکنی است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در واکنش به ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر تامین سلاح مقاومت از جانب ایران، گفت: این ادعا‌های رژیم اشغالگر قدس تازگی ندارد و همواره به منظور فرافکنی انجام می‌شود.
تامین تسلیحاتی نیروهای حماس از جانب ایران فرافکنی است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در واکنش به ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر تامین سلاح مقاومت از جانب ایران، گفت: این ادعا‌های رژیم اشغالگر قدس تازگی ندارد و همواره به منظور فرافکنی انجام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1453.jpg تامین,تسلیحاتی,نیروهای,حماس,از,جانب,ایران,فرافکنی,است Icana

محمد‌رضا محسنی‌‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: در جهانی زندگی می‌کنیم که هر نظام و جنبش سیاسی به راحتی می‌تواند تسلیحات و سلاح‌های مورد نیاز خود را با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌ها از طریق دلال‌ها تأمین کند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای رژیم صهیونیستی که گفته بود نیروهای مقاومت فلسطینی تسلیحات خود را از جمهوری اسلامی ایران تأمین می‌کنند، تأکید کرد: تهران این ادعای رژیم اشغالگر قدس را رسماً رد کرد، ضمن آنکه این تهمت برای تضعیف روحیه نیرو‌های مقاومت به ایران زده می‌شود.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی این گونه القا می‌کند که نیرو‌های فلسطینی توانایی مقابله با این رژیم را ندارند و فشار و اعمال نفوذ ایران توانسته ‌آنها را سرپا نگه دارد.

محسنی‌ثانی توضیح داد: فلسطینی‌ها به اندازه‌ای مستقل و نیرومند شده‌اند که بتوانند تسلیحات مورد نظر خود را از بازار‌های جهانی تامین کنند و در این راه نیازمند اتکا به هیچ کشوری نیستند.

رئیس کمیته امنیت مجلس گفت: رژیم اشغالگر قدس روحیه مبارزان فلسطین را نشانه گرفته‌ تا به آنها بباورند که اگر حمایت ایران نباشد آنها هویت  و یارای مقاومت ندارند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس یادآور شد: نیروی اصلی و نگه دارنده مبارزان فلسطینی تنها اراده و عزم راسخ آنها در مبارزه و انهدام رژیم اشغالگر است چراکه نیروی ایمان بر هر سلاح نابودگری غلبه می‌یابد، البته جمهوری اسلامی نیز همه توان خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به کار گرفته و همچنان به آنها کمک خواهد کرد ولی این ادعای رژیم اشغالگر تهمتی بیش نیست.

رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که نیروهای مقاومت فلسطین موشک‌ها و تسلیحات خود را از طریق ایران فراهم می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet