شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/28 16:32:54
سرویس دیگر رسانه‌ها

توزیع عادلانه سلامت در مناطق محروم دغدغه کمیسیون بهداشت مجلس

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: توزیع عادلانه امکانات و منابع از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش باعث می‌شود که هیچ منطقه‌ای بدون پزشک باقی نمانده و از کمبود امکانات درمانی رنج نبرد.
توزیع عادلانه سلامت در مناطق محروم دغدغه کمیسیون بهداشت مجلس عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: توزیع عادلانه امکانات و منابع از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش باعث می‌شود که هیچ منطقه‌ای بدون پزشک باقی نمانده و از کمبود امکانات درمانی رنج نبرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3588.jpg توزیع,عادلانه,سلامت,در,مناطق,محروم,دغدغه,کمیسیون,بهداشت,مجلس Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبر گزاری خانه ملت؛ احمد آریایی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس به باشگاه خبرنگاران گفت: بر اساس قانون، دولت وظیفه دارد نیازهای اولیه بهداشتی و سلامت مردم را حتی در دورترین نقاط کشور تامین کند.
وی در ادامه تصریح کرد: در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم تا کنون اقداماتی نیز صورت گرفته که طرح پزشک خانواده و شهری روستایی از این دست اقدامات است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان همچنین با اشاره به اجرای طرح پزشک خانواده اظهار داشت: به‌طور حتم نمایندگان مجلس علاقه‌مند به جذب تعداد بیشتری از پزشکان متخصص برای حوزه‌های انتخابیه محروم خود هستند تا از حجم مشکلات پزشکی و سلامت مردم این نواحی کاسته شود .
نماینده مردم ملایر با تاکید بر ضرورتلزوم  توزیع  عادلانه پزشکان در مناطق محروم، بیان کرد: توزیع عادلانه امکانات و منابع از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش موجب می‌شود که هیچ منطقه‌ای بدون پزشک باقی نماند. /
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet