هدر اصلی
1391/08/29 08:57:57
سرویس سیاسی
حیدرپور خبرداد:

تشکیل کمیته‌ای 9 نفره برای سوال از رئیس‌جمهور

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل یک تیم ۹ نفره برای سوال از رئیس‌جمهور خبرداد و گفت: این کمیته حتی امروز (‌ ۲۹ آبان ماه) نیز آمادگی طرح سوال را دارد.
تشکیل کمیته‌ای 9 نفره برای سوال از رئیس‌جمهور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل یک تیم 9 نفره برای سوال از رئیس‌جمهور خبرداد و گفت: این کمیته حتی امروز (‌ 29 آبان ماه) نیز آمادگی طرح سوال را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13756.jpg تشکیل,کمیته‌ای,9,نفره,برای,سوال,از,رئیس‌جمهور Icana

عوض حیدرپور شهرضایی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره کمیته منتخب طرح سوال از رئیس جمهور، گفت: یک تیم 9 نفره برای سوال از رئیس جمهور تشکیل شده است که افراد سوال کننده از رئیس جمهور از بین این افراد انتخاب می‌شوند.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان سوال‌های نمایندگان از رئیس جمهور مشخص شده است، افزود: کمیته منتخب طراحان سوال از رئیس جمهور حتی امروز (‌ 29 آبان ماه) نیز آمادگی طرح سوال را دارد.

نماینده طراحان سوال از رئیس جمهور با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور بر سه محور اصلی استوار است، تصریح کرد: در بین این سه محور اصلی بیش از یکصد سوال جزیی نهفته است که سرمایه ملت بر اساس آن از بین می‌رود و تصمیم گیرنده این مشکلات بر اساس مطالبی که دولتمردان در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مطرح کردند شخص رئیس دولت است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اعلام آمادگی نمایندگان برای طرح سوال از رئیس جمهور در صحن علنی، یادآور شد: به رئیس جمهور توصیه می‌کنم اگر قرار است تصمیمی در فضای اقتصادی انجام بدهند به صورت لایحه به مجلس ارائه بدهند تا قانونی تصویب شود.

نرخ ارز باید تک نرخی شود

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه امروز باید نرخ ارز تک نرخی شود، توضیح داد: باید در شرایط کنونی اقتصاد دولت نرخ ارز ثابت، کنترل شده و در مدت زمان معین را تعیین کند و براساس نرخ ثابت اعلام شده نیازمندی‌های کشور و مردم تامین شود.

نرخ ارز مرجع، کانون مبادلات ارزی و‌ کارگروه تصمیم گیر برای آن همگی غیرقانونی هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور نباید به صورت غیر قانونی عمل کند، تاکید کرد: نرخ ارز مرجع، کانون مبادلات ارزی،‌ کارگروه تصمیم گیر برای مرکز مبادلات ارزی همگی غیر قانونی هستند و  باید ساز و کاری تهیه شود تا نرخ ارز تک نرخی شود و بر این اساس کشور از بن‌بست اقتصادی خارج شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet