هدر اصلی
1391/08/28 16:15:00
سرویس اجتماعی
مقتدایی:

اعضای کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد مشخص شدند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مشخص شدن اعضای کمیته هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
اعضای کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد مشخص شدند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از مشخص شدن اعضای کمیته هیات تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/26520.jpg اعضای,کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,مشخص,شدند Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در نشست امروز اعضای کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی مشخص شدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس تصمیم‌گیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مقرر شد مطابق آیین‌نامه داخلی مجلس تعداد اعضای این کمیسیون 15 نفر باشد که 5 نفر آنها از میان کسانی است که تقاضاکننده تحقیق و تفحص بودند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با ذکر نام اعضای تقاضاکنندگان که در لیست اعضای کارگروه تحقیق و تفحص هستند، افزود: زارعی، رسایی، نبویان، طبیب‌زاده نوری و زاکانی به‌عنوان نمایندگانی هستند که قرار شده در لیست اعضای این کارگروه قرار بگیرند، علاوه بر آن 10 نفر نیز از بین متقاضیان حضور در این کمیته از سوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: براساس رای‌گیری کتبی فیاضی، صابری، سلطانی، سلیمی، جعفری، احمدی لاشکی، منظری توکلی، ضرغام صادقی، کوچکی‌نژاد و مقتدایی به‌عنوان متقاضیان حضور در کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شدند.

مقتدایی با یادآوری اینکه قرار است اعضای این کمیته به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام شوند، گفت: بدیهی است تا در اولین جلسه اعضای منتخب و اعضای سابق عضو این کمیسیون ساختار و تشکیلات داخلی براساس آیین‌نامه داخلی مجلس مشخص خواهند شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه جلسه امروز کمیسیون بیشتر بر محور انتخاب اعضای تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی انجام گرفت، یادآور شد: در اولین جلسه اعضای کارگروه این تحقیق و تفحص جزئیات دقیقی از چگونگی انجام این مهم از طریق سخنگوی این کارگروه اعلام شده و نتایج آن در قالب گزارشی به صحن علنی مجلس اعلام می‌شود.

قرار بود در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برخی از نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش سوالاتی بپرسند که برخی از آنها از سوال خود منصرف شدند و تعدادی نیز درخواست به تعویق انداختن این جلسه را داشتند، بنابراین سوال از وزیر آموزش و پرورش امروز از دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات خارج شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet