هدر اصلی
1391/08/29 08:27:08
سرویس فرهنگی
رویانیان:

مخالف برکناری کفاشیان هستم/نمی توان جای او سوپرمن آورد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از آنجا که خودم با وجود باخت‌های پی در پی، هنوز از مدیر عاملی پرسپولیس برکنار نشده‌ام، بنابراین نمی‌توانم با برکناری کفاشیان به دلیل باخت تیم ملی موافقت کنم.
مخالف برکناری کفاشیان هستم/نمی توان جای او سوپرمن آورد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: از آنجا که خودم با وجود باخت‌های پی در پی، هنوز از مدیر عاملی پرسپولیس برکنار نشده‌ام، بنابراین نمی‌توانم با برکناری کفاشیان به دلیل باخت تیم ملی موافقت کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/16467.jpg مخالف,برکناری,کفاشیان,هستم/نمی,توان,جای,او,سوپرمن,آورد Icana

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه با برکناری رئیس فدراسیون فوتبال به خاطر باخت اخیر تیم ملی فوتبال، مخالفم، گفت: مشکل فوتبال ما مدیریت و برنامه‌ریزی است؛ نه افراد و اشخاص.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، باخت‌های پی در پی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر امسال را یادآور شد و افزود: مرد و مردانه بگویم؛‌ اگر قرار باشد که کفاشیان را به خاطر باخت برکنار کنند، من هم باید از مدیر عاملی پرسپولیس برکنار شوم.

سردار رویانیان بیان کرد: من در هنگام رأی‌گیری برای انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال،‌ به دلیل آنکه خودم دولتی هستم، از کفاشیان حمایت کردم؛ بنابراین الآن نیز بعد از باخت تیم ملی، باز هم از او حمایت می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای جانشینی کفاشیان، فرد خاصی را پیشنهاد می‌دهید؟، توضیح داد: فرد اصلا مهم نیست؛ ‌مهم آن است که مدیریت فوتبال ما هدفمند شود.

رویانیان ادامه داد: باید فوتبال ما به این سمت برود که میان مسئولان فوتبال از یک سو و بازیکنان و مربیان از سویی دیگر تفاهم به وجود بیاید.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: در شرایط فعلی فوتبال و تیم ملی کشورمان، نمی‌توانیم "سوپرمن" بیاوریم به جای کفاشیان.

وی تصریح کرد: می‌توانیم با تقویت رئیس فعلی فدراسیون فوتبال، به جام جهانی برویم. چرا که اگر برکنار شود،‌ چیزی تغییر نمی‌کند و سبب نمی‌شود تیم ملی کشورمان به جام جهانی برود.

رویانیان با تأکید بر تلاش برای اصلاح اشکالات کنونی کفاشیان، گفت: با اصلاح برنامه‌های فوتبال و مدیریت آن و برنامه‌ریزی جدید، می‌توانیم برای آوردن فردی جدید در فدراسیون که با این سمت متناسب باشد، رایزنی کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet