هدر موبایل
1391/08/28 18:38:25
سرویس کمیسیون ها
اسفنانی:

قانون مجازات اسلامی سه‌شنبه نهایی می‌شود

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: در نشست امروز کمیسیون، مواد باقی‌مانده از لایحه قانون مجازات اسلامی مورد بررسی و به تصویب رسید.
قانون مجازات اسلامی سه‌شنبه نهایی می‌شود سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: در نشست امروز کمیسیون، مواد باقی‌مانده از لایحه قانون مجازات اسلامی مورد بررسی و به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/12888.jpg قانون,مجازات,اسلامی,سه‌شنبه,نهایی,می‌شود Icana

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار نشست امروز ( یکشنبه 28 آبان ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، تصریح کرد: در نشست امروز مواد باقی‌مانده از لایحه قانون مجازات اسلامی مورد بررسی و به تصویب رسید.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری نامه شورای نگهبان به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره مطرح شدن چهار ایراد جدید در قانون مجازات اسلامی، گفت: این مسئله در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت و تنها یک ایراد مانده است که در نشست آتی کمیسیون سه‌شنبه بر طرف می‌شود.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با اعلام اینکه فردا ( دوشنبه 29 آبان ) اعضای این کمیسیون بازدیدی را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خواهند داشت، افزود: در این بازدید رئیس این سازمان گزارشی را درباره عملکرد سازمان متبوعش ارائه می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet