هدر اصلی
1391/08/29 08:08:41
سرویس سیاسی
دامادی:

حقوق مردم رعایت نشود، وزیر کشور استیضاح می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سوال از وزیر کشور درباره تعداد غرق شدگان در دریا است، افزود: اگر در مواردی نمایندگان مشاهده کنند که حقوق مردم رعایت نشده است از حقوق خود برای استیضاح وزیر استفاده می‌کنند.
حقوق مردم رعایت نشود، وزیر کشور استیضاح می‌شود عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سوال از وزیر کشور درباره تعداد غرق شدگان در دریا است، افزود: اگر در مواردی نمایندگان مشاهده کنند که حقوق مردم رعایت نشده است از حقوق خود برای استیضاح وزیر استفاده می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/16612.jpg حقوق,مردم,رعایت,نشود،,وزیر,کشور,استیضاح,می‌شود Icana

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سوال روز سه‌شنبه خود ( 30 آبان ماه) از وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، گفت: سوال از مصطفی محمد نجار وزیر کشور درباره مشکلاتی در حوزه طرح سالم‌سازی دریا است چون تابستان امسال بدون استعلام و استدلال یک ماه شنا کردن در دریا تعطیل شد که این اقدام خودسرانه با اعتراض‌های مردمی همراه شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال دیگر از وزیر کشور درباره آمار غرق شدگان در دریا در امسال است، افزود: سوال اینجاست که با وجود یک ماه تعطیلی دریا و برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته چرا آمار غرق شدگان تا این میزان بالا است؟

وی با بیان اینکه نابسامانی‌های بسیاری در حوزه دریا وجود دارد، تصریح کرد: سوال دیگر از وزیر کشور این است که چه مقدار بودجه به موضوع طرح سالم‌سازی دریا اختصاص یافته و چگونه این بودجه‌ها هزینه شده و آیا درباره نحوه هزینه‌کرد این بودجه از مسئولان این امر سوال شده است؟

دامادی با تاکید بر اینکه در دریا تنها محدوده کوچکی به امر شنا کردن اختصاص یافته، یادآور شد: اگر غرق شدگی در چند متر دورتر از طرح‌های سالم‌سازی دریا رخ بدهد مسئولان از زیر با مسئولیت شانه خالی می‌کنند که شخص وزیر کشور در این باره باید پاسخ‌گو باشد.

 این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه در طرح سالم‌سازی دریا امکاناتی وجود ندارد، تاکید کرد: امکانات رفاهی در طرح‌های سالم‌سازی دریا برای مسافران درنظر گرفته نشده است و برای شناگران در شب هیچ امنیتی وجود ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه اگر پاسخ‌های وزیر کشور قانع کننده نباشد امکان سوال از وی در صحن علنی مجلس هم وجود دارد، گفت: اگر در مواردی نمایندگان قانع نشده و مشاهده کنند که حقوق مردم مردم رعایت نشده است از حقوق خود برای استیضاح وزیر استفاده می‌کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet