هدر موبایل
1391/08/29 10:10:00
سرویس استان ها
سبحانی فرد ضمن انتقاد از وضعیت بد بهداشتی سبزوار:

ایجاد درمانگاه تیپ یک در سبزوار عملی نشد

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب در مجلس نهم با انتقاد از وضعیت بد بهداشت و درمان در این مناطق، اعلام کرد: حتی مصوبه دولت درباره ایجاد درمانگاه تیپ یک هم در این مناطق اجرایی نشد.
ایجاد درمانگاه تیپ یک در سبزوار عملی نشد نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب در مجلس نهم با انتقاد از وضعیت بد بهداشت و درمان در این مناطق، اعلام کرد: حتی مصوبه دولت درباره ایجاد درمانگاه تیپ یک هم در این مناطق اجرایی نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/12302.jpg ایجاد,درمانگاه,تیپ,یک,در,سبزوار,عملی,نشد Icana

رمضانعلی سبحانی فرد در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت با بیان این‌که در رابطه با وضعیت بد بهداشت و درمان  به وزیر بهداشت قبلاً تذکر داده‌ایم اما اقدام اساسی در این زمینه صورت نگرفته است، ادامه داد: بهداشت و درمان در منطقه سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب در شرایط بدی قرار دارد.

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب در مجلس نهم افزود: دانشگاه علوم پزشکی منطقه که 5 بیمارستان را زیرمجموعه دارد باید به 6 شهرستان سرویس دهی  کند.

وی با اشاره به جمعیت بالای منطقه و عدم وجود خدمات بهداشتی و درمانی متناسب، تصریح کرد: هنوز بخش جراحی قلب و سوانح سوختگی  ایجاد نشده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس نهم تنها نسخه تجویزی دکتران منطقه را برای بیماران قبلی قرص زیرزبانی اعلام کرد و یادآور شد:3 ماه پیش نماینده این منطقه در دوره پنجم مجلس شورای اسلامی به دلیل نبود امکانات در بیمارستان جان خودش را ازدست داد.

وی ضمن انتقاد از نبود سیستم دیالیز در بیمارستان جوین اعلام کرد: کمبود تجهیزات و عادلانه تقسیم نشدن امکانات پزشکی باعث مشکلات بسیاری در منطقه شده است.

نماینده مردم سبزوار،جغتای،جوین و خوشاب در مجلس نهم با یادآوری مصوبه دولت در زمینه ایجاد درمانگاه تیپ یک در شهرها و روستاهایی که با فاصله 60 کیلومتر از مراکز درمانی قرار گرفته اند، گفت: هیچ درمانگاه تیپ یکی در این منطقه وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم تصریح کرد: پیرامون مشکلات ومعضلات بهداشت و درمان در مناطق مختلف به وزیر بهداشت و درمان تذکراتی را داده‌ایم و امیدواریم با تلاش ویژه به  جبران کمبودها بپردازند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet