هدر اصلی
1391/08/29 11:01:33
سرویس دیگر رسانه‌ها
کوثری مطرح کرد:

هیئت اعزامی کمیسیون امنیت‌ملی به غزه در انتظار اخذ مجوز ورود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ سفر هیئت پارلمانی مجلس به غزه در راستای افشای جنایات رژیم صهیونیستی بوده و می‌توانند از نزدیک جنایت این رژیم را مشاهده و آنرا منتقل کنند.
هیئت اعزامی کمیسیون امنیت‌ملی به غزه در انتظار اخذ مجوز ورود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ سفر هیئت پارلمانی مجلس به غزه در راستای افشای جنایات رژیم صهیونیستی بوده و می‌توانند از نزدیک جنایت این رژیم را مشاهده و آنرا منتقل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/4900.jpg هیئت,اعزامی,کمیسیون,امنیت‌ملی,به,غزه,در,انتظار,اخذ,مجوز,ورود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌محمداسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس به سفر هیئتی از کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس به غزه اشاره کرد وبه باشگاه خبرنگاران گفت:‌ مقدمات این سفر در حال انجام است تا این هیئت به مصر سفر کرده و از آنجا نیز به غزه اعزام شوند.

وی افزود: زمان اعزام هیئت پارلمانی ایران به غزه بستگی به مدت زمان اخذ مجوز ورود به کشور مصر داشته و در صدد هستیم تا به زودی به سرانجام برسد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی‌ مجلس خاطرنشان کرد: بازدید هیئت پارلمانی مجلس به غزه در راستای افشای جنایات رژیم صهیونیستی بوده و می‌توانند از نزدیک جنایت این رژیم را مشاهده و آنرا منتقل کنند.

گفتنی است؛در راستای جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی و حملات مکرر آنها به فلسطین از جمله غزه، هیئتی از کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس به غزه اعزام خواهند شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet