هدر موبایل
1391/08/29 11:10:27
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

ارز دولتی در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی صرف شود نه واردات خودروی لوکس!

در زمانی که مورد تهاجمات فرهنگی گوناگون هستیم دولت به جای این که از سرمایه های کشور در جهت حمایت از سلاح های فرهنگی استفاده کند، ارز دولتی را اختصاص به وارد کردن خودروهای لوکس داده است.
ارز دولتی در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی صرف شود نه واردات خودروی لوکس! در زمانی که مورد تهاجمات فرهنگی گوناگون هستیم دولت به جای این که از سرمایه های کشور در جهت حمایت از سلاح های فرهنگی استفاده کند، ارز دولتی را اختصاص به وارد کردن خودروهای لوکس داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/13503.jpg ارز,دولتی,در,جهت,مقابله,با,تهاجم,فرهنگی,صرف,شود,نه,واردات,خودروی,لوکس! Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدناصرموسوی لارگانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین نرخ برای ارز در بودجه سال 92 به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:تعیین نرخ 1226 تومان از یک طرف برای برخی از کالاهای اساسی ضرورت دارد مثل دارو و خوراکی ها ضروری است چرا که باید نرخ مرجعی وجود داشته باشد تا زمینه سو استفاده به وجود نیاید چرا که برای بحث دارو و مسائل فرهنگی باید منابعی در نظر گرفته شود.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:هجمه تبلیغات فرهنگی غرب بسیار بالا است، آن وقت قیمت کاغذ  در کشوردو برابر و بالتبع آن قیمت کتاب نیز افرایش یافته است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:درزمانی که مورد تهاجمات فرهنگیگوناگون هستیم دولت به جای این که از سرمایه های کشور در جهت حمایت از مقابله و تدیون سلاح های فرهنگی استفاده کند، ارز دولتی را اختصاص به وارد کردن خودروهای لوکس کرده است.
این نماینده مجلس با انتقاد از عدم مدیریت صحیح برروند اعطای توزیع یارانه نقدی تصریح کرد:برخی ارز مرجع گرفتند و کالاهای لوکس وارد کردند واین دست از مسائل ظلم به ملت و  به مردم و کشور است.
موسوی لارگانی با تاکید بر لزوم حمیات از دانشجویان برای ادامه تحصیل تصریح کرد: دانشجویانی که در پی تحصیل است باید برایش امکانات فراهم شود چرا که این سرمایه ها اگر مورد حمایت قرار نگیرند، از کشور دزدیده می شوند بنابراین نباید به آنها بی توجهی کرد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet