هدر اصلی
1387/09/26 13:32:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور

"علی لاریجانی" رییس مجلس شورای اسلامی درتذکرات کتبی جلسه علنی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خانه ملت، جزییات تذکرات قرائت شده به این شرح است:

ـ تذکر "حمیدرضا پشنگ" نماینده خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین به وزیر نیرو درخصوص پیش‌بینی لازم در لایحه بودجه سال 1388 برای حل معضل آب شرب و رسیدگی به بحران آب شهرستان خاش و لزوم بررسی علت انفجار در واحد 3) نیروگاه بخار ایرانشهر.

ـ تذکر "شاپور پولادی" نماینده  ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول به وزیر  نیرو در خصوص اعلام علت جابجایی محل سد سازبن شهرستان شیروانچرداول.

ـ تذکر "داریوش قمری" (قنبری) نماینده  ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران به وزیر  نیرو درخصوص تأمین اعتبار مورد نیاز تکمیل طرح تصفیه فاضلاب شهر ایوان.

ـ تذکرات "حسن تأمینی‌لیچایی" نماینده  رشت به وزیر  نیرو درخصوص تأمین اعتبار بازسازی شبکه فرسوده برق شهرستان رشت؛ به وزیر  جهادکشاورزی درخصوص اختصاص اعتبار لازم برای سرمازدگی و خشکسالی کشاورزان استان گیلان و به وزیر  راه و ترابری درخصوص رسیدگی به اجراء غیرکارشناسانه و تأخیر در ساخت پل روگذر جانبازان رشت و رسیدگی به ساخت غیراستاندارد پل روگذر خمام.

ـ تذکر "علی مطهری" نماینده  تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر به وزیر  راه و ترابری درخصوص مغایرت لباس فرم میهمانداران زن هواپیماها با پوشش اسلامی.

ـ تذکر "حسین گروسی" نماینده  شهریار به وزیر  راه و ترابری درخصوص لزوم احداث تقاطع غیرهمسنگ بر روی راه‌آهن تهران ـ تبریز ورودی شهر قدس.

ـ تذکرات "قدرت‌الله علیخانی" نماینده  قزوین، آبیک و البرز به وزیر  راه و ترابری درخصوص تخصیص اعتبار و تعریض جاده ارتباطی روستای باورس بخش محمدیه شهرستان البرز استان قزوین؛ به وزیر  علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص رسیدگی به وضعیت مدیریتی و عملکرد رئیس دانشگاه پیام نور مرکز قزوین و به وزیر  آموزش و پرورش درخصوص رسیدگی به تعیین تکلیف وضعیت استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی و عمل به تعهدات قانونی و همچنین رسیدگی به وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریسی.

ـ تذکرات "علی‌اصغر یوسف‌نژاد" نماینده  ساری به وزیر  آموزش و پرورش درخصوص بهسازی و نوسازی مدارس تخریبی ناحیه 2 آموزش و پرورش ساری؛ به وزیر  دادگستری درخصوص تسریع در ایجاد اداره دادگستری در منطقه کلیجان‌رستاق ساری و به رئیس جمهور  درخصوص دستور تسریع در پاسخ به مطالعه زیست محیطی پالایشگاه ساری و دستور پیگیری در احداث سالن ورزشی 10 روستای منطقه دینک و درازمحله ساری.

ـ تذکر "حشمت‌الله فلاحت‌پیشه" نماینده  اسلام‌آباد‌غرب، "محمد کرمی‌راد" و "محمدرضا شعبانی" نمایندگان  کرمانشاه و "سیدجواد زمانی" نماینده  کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون به رئیس جمهور  درخصوص دستور رفع تبعیض از توزیع اعتبارات تحقیقاتی مربوطه میان مراکز جهاددانشگاهی و پارک علم و فناوری کشور و تضییع حقوق استانها و شهرهای استان کرمانشاه.

ـ تذکرات "مصطفی کواکبیان" نماینده  سمنان به رئیس جمهور  درخصوص رسیدگی به علت آویختن مدال بر گردن مدال‌آوران اسرائیلی توسط دبیر کمیته پارالمپیک و به وزیر  کشور درخصوص حل مشکل ترافیک بزرگراههای همت، حکیم و نیایش در ابتداء هر روز.

ـ تذکر "فرهاد بشیری" نماینده  پاکدشت به وزیر  کشور درخصوص تسریع در شهر شدن فرون‌آباد.

ـ تذکر "جلال محمودزاده" نماینده  مهاباد به وزیر  کشور درخصوص بررسی علت عدم ارسال صورتجلسات و مصوبات شوراهای اسلامی شهر و شهرستان به نمایندگان مجلس بر اساس ماده 93 قانون شوراها.

ـ تذکر "سعدالله نصیری‌قیداری" نماینده  زنجان و طارم به وزیر  کشور درخصوص تسریع در رفع مشکل جایگزینی کامیونهای فرسوده کشور بخصوص استان زنجان.

ـ تذکر "حسن شبانپور" نماینده  مرودشت و ارسنجان به وزیر  کشور درخصوص ارتقاء روستای کوشکک‌ مرکز بخش درودزن روستای مادر سلیمان مرکز بخش هخامنش و روستای کناره به شهر و تعیین تکلیف بخش دوم شهرستان ارسنجان در دهستانهای خبریز و شوراب.

ـ تذکر "نورالله حیدری‌دستنایی" نماینده  اردل، فارسان، کیار و گوهرنگ به وزیر  بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص تأمین پزشک و آمبولانس و جبران کسری شدید اعتبارات پزشکی در استان چهارمحال و بختیاری.

ـ تذکر "سیدیونس موسوی‌سرچشمه" نماینده  فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند به وزیر  نفت درخصوص تسریع در گازرسانی به شهر افزر قیر و کارزین.

ـ تذکرات "غلامرضا اسداللهی" نماینده  تربت‌جام و تایباد به وزراء  کشاورزی و صنایع و معادن درخصوص لزوم تجدید نظر در آزاد نمودن تعرفه واردات پنبه و جبران خسارات وارده به کشاورزان بر اثر آن.

به وزیر  نیرو درخصوص رسیدگی به عملکرد مدیریت شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی بر منابع آبی دشتهای تربت‌جام و تایباد.

ـ تذکر "سیدحسین نقوی‌حسینی" نماینده  ورامین به وزیر  صنایع و معادن درخصوص تسریع در واگذاری کامیون به ثبت‌نام‌کنندگان متقاضی.

ـ تذکر "علی بنایی" نماینده  قم به وزیر  فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص تذکر به خبرگزاری ایرنا درخصوص رعایت بیطرفی در انعکاس اخبار مجلس شورای اسلامی.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet