هدر اصلی
1387/10/03 08:33:00
سرویس سیاسی

حداد عادل: نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمی‌شوم

"غلامعلی حداد عادل" در خصوص احتمال نامزدی خود در دهمین انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: بنا ندارم در انتخابات آتی نامزد شوم.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه همایش ملی سی سال انقلاب اسلامی، دستاوردها ، آسیب ها و فرصت ها در دانشگاه صنعتی شریف تهران در مصاحبه با خبرنگاران با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور به طور مسلم نیاز به تحول دارد تصریح کرد: اجرای این تحول حتما نیاز به شجاعت دارد ولی در کنار شجاعت، درایت هم می‌خواهد.

حداد عادل در پاسخ به سوال خبرنگار سیاسی ایرنا مبنی بر اینکه آیا شرایط برای اجرای طرح تحول اقتصادی مناسب است افزود: بنده سال گذشته در مجلس گفته‌ام و امروز هم تاکید می‌کنم که نظام یارانه‌های موجود قطعا معیوب است و شیوه امروزی پرداخت یارانه‌ها ظالمانه است و در اینکه باید یک تحول اقتصادی صورت بگیرد تردیدی نیست.

وی در ادامه گفت: ولی اینکه به چه شیوه بخواهیم این جراحی را انجام دهیم این یک امر مهمی است. امروز بحث بر سر شیوه اجرای این طرح است وگرنه کسی از وضع موجود و اشکالات موجود در نظام توزیع یارانه‌ها دفاع نمی‌کند و همه خواهان تحول در اقتصاد هستند.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین درباره مهمترین اولویت رییس جمهوری آینده گفت: به‌نظر من مهم‌ترین مساله مساله اقتصادی است و برای حل مسایل اقتصادی باید همه کمک کنند.

وی تاکید کرد: باید بدبینی‌ها را نسبت به هم کنار بگذاریم و هر کسی که حرف حساب می‌زند قبول کنیم و خودمان هم فکر کنیم و حرف حساب بزنیم.

حداد عادل با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آینده با بیان اینکه فکر نمی‌کنم در این انتخابات اتفاق خاصی بیفتد گفت: به‌نظر من مهم‌تر از نتیجه انتخابات، این است که هر کسی که پیروز شود باید دید چه کار می‌خواهد بکند.

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه اظهار داشت: اشکال ما به اشخاص نیست بلکه باید دائما به‌فکر پالایش روش‌ها باشیم.

وی افزود: به جای اینکه صحبت از عمر و زید کنم و مشکل کشور را عمر و زید بدانیم، بیشتر باید توجه را به پیرایش و پالایش روش‌ها جلب کنیم و اشکالات را مطرح کنیم و اگر این بحث حل شود بسیاری از مسایل نیز تا حد زیادی حل و فصل خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet