پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/10/08 13:01:00
سرویس بین الملل
نماینده حماس در تجمع نمایندگان مجلس:

جنایات اسرائیل بی پاسخ نخواهد ماند

نماینده حماس در تهران گفت: انتفاضه سوم در کرانه باختری شکل خواهد گرفت و جنایات اسرائیل بی پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش خانه ملت، "ابو اسامه المعطی" نماینده حماس در تهران در تجمع امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی در میدان فلسطین تهران، با تقدیر و تشکر از حمایت نمایندگان مجلس از مردم فلسطین گفت: اینجانب به عنوان نماینده حماس از حضور پررنگ نمایندگان و حمایت شما از ملت مظلوم فلسطین و بیان خشم و انزجار نسبت به جنایات اسرائیل تشکر می‌کنم و همچنین از همه مسئولین جمهوری اسلامی ایران و مسئولین دولت به ویژه علی لاریجانی رئیس مجلس که پیوسته از ملت مظلوم فلسطین دفاع کرده و تلاش‌های مثمرثمری را در این زمینه داشته و دارد،‌ تقدیر می‌کنم.

وی افزود: اگر چه دل‌های ما خونبار و چشم‌های ما اشک‌بار است، اما تاکید می‌کنم که عزیزان ما که در این جنایات کشته می‌شوند، مرده نیستند بلکه شهدایی هستند که نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.

نماینده حماس در تهران گفت: کشته‌های ما شهید است و به بهشت می‌روند اما کشته‌های دشمنان ما به دوزخ خواهند رفت.

ابو اسامه با اشاره به ماجراجویی های اسرائیل غاصب گفت: یک سال و نیم پیش این رژیم به ماجراجویی دست زد و به لبنان حمله ور شد اما بعد از 33 روز مفتضحانه عقب‌نشینی کرد. امروز هم چنین سرنوشتی برای این رژیم جعلی در غزه وجود دارد.

وی تاکید کرد: اسرائیل غاصب به کلی از غزه رخت برخواهد بست و تحریکات این رژیم در سرزمین‌های اشغالی مرتفع خواهد شد.

نماینده حماس در تهران خطاب به نمایندگان مجلس، مسئولین ایران و ملت ایران گفت: جای تاسف دارد که وزیر خارجه اسرائیل با وقاحت تمام به کشورهایی سفر می‌کند تا حمله خود به مردم غزه را به اطلاع آنها برساند.

ابو اسامه گفت: کرانه باختری به انتفاضه سوم دست خواهد زد و جنایات آنها بی‌پاسخ نخواهد ماند. اگرچه آنها کرانه باختری را اشغال کردند ولی نمی‌توانند روح و عقل ملت را به زندان بکشانند و اشغال کنند.

وی خطاب به برخی از سران کشورها گفت: اگر نمی‌توانید ما را در جنگ با اسرائیل یاری کنید حداقل بین ما و تشکیلات خودگردان بی‌طرف بمانید. شما که قرار است در اجلاس سران گرد هم بیاید، باید بدانید که باید از ملت ما دفاع کنید و بر بازگشایی گذرگاه‌ها و راه دریا تاکید کنید.

نماینده حماس در تهران با اشاره به اظهارات باراک اوباما رئیس‌جمهور منتخب آمریکا مبنی بر اینکه آتش‌بسی در فلسطین در کار نخواهد بود، گفت: این ما هستیم که زمان و شرایط آتش‌بس را اعلام می‌کنیم نه شما.

ابواسامه خطاب به ملت مظلوم فلسطین گفت: شما دو سال و نیم در محاصره، تحریم و رنج و عذاب هستید و بدانید اگر صبر پیشه کنید و تقوا داشته باشید پیروز می شود.

وی خطاب به کشورهای اسلامی تاکید کرد: بعد از توکل به خداوند، امید ملت مظلوم فلسطین به شما است و باید بدانید برگزاری اینگونه راهپیمایی‌ها و تجمعات در پیروزی ملت فلسطین تاثیر دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet