هدر موبایل
1387/10/08 13:23:00
سرویس بین الملل

بروجردی: صهیونیست‌ها در غزه، کار هیتلر در جنگ جهانی را می‌کنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کار صهیونیست‌ها در واقع یک نوع نسل کشی است و نشان داد همان کاری که هیتلر در دوران جنگ جهانی انجام داده، اسرائیلی‌ها هم اکنون انجام می‌دهند.

"علاء الدین بروجردی" در جمع خبرنگاران گفت: مردم غزه بسیار شجاع و سرزنده و با روحیه مقاومت می‌کنند و این محاصره چند روز علی رغم همه فشارها و بی‌مهری‌های کشورهای عربی به خصوص بستن گذرگاه رفح توسط مصری‌ها و از سوی دیگر فشار رژیم صهیونیستی نشان داد همان کاری که هیتلر در دوران جنگ جهانی انجام داد اسرائیلی ها هم اکنون انجام می دهند.

رئس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: بی تردید تجربه جنگ 33 روزه نشان داده که پایان این ماجرا به نفع مردم فلسطین خواهد بود که قطعا موج جهانی منطقه و هم جوانان برومند فلسطینی‌ها نشان خواهند داد آن الگوی محرم و پیروزی خون بر شمشیر را پذیرفته‌اند و مقاومت و ایستادگی می‌کنند.

وی تصریح کرد: سرنوشت مردم فلسطین مشخص است و پیروزی از آن ملت مسلمان فلسطین خواهد بود.

وی در خصوص کمک‌های ایران به مردم غزه گفت: ما از روز اول برای ارسال کمک‌های خود اعلام آمادگی کردیم اما مشکل کشورهای همجوار غزه هستند به همین دلیل از مصری‌ها درخواست کرده‌ایم تا از طریق هوایی و یا کشتی اجازه دهند تا ما محموله‌های کمکی خود را به آنجا بفرستیم.

بروجردی در خاتمه سخنانش افزود: به هر میزان که این کشورها موافقت کنند مردم ما کمک‌های خود را با انگیزه‌ای که دارند ضمن داشتن مشکلات خودشان برای مردم فلسطین خواهند فرستاد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet