هدر اصلی
1387/10/08 15:47:00
سرویس بین الملل

سودانی: نمایندگان مجامع اسلامی در جهت محکوم کردن جنایات صهیونیستها اقدام کنند

"ناصرسودانی" از نمایندگان مجامع اسلامی خواست با الگو برداری از نمایندگان ملت ایران در جهت محکوم کردن جنایات صهیونیست ها عکس العمل نشان دهند.

نماینده مردم اهواز در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: انتظار ما این است که نمایندگان مجامع اسلامی از نمایندگان ملت ایران الگو برداری نمایند و در جهت محکوم کردن جنایات صهیونیست ها عکس العمل نشان دهند.

وی در ادامه افزود: ملت های دیگر کشورهای اسلامی باید به دولت های خود در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین فشار آورند.

نماینده اهواز خاطرنشان کرد: تمام ملت های مسلمان باید تلاش نمایند تا حمایت های خود را از مردم و شهروندان شهید پرور غزه دریغ نورزند.

سودانی با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر با دو جریان نگران کننده روبرو هستیم، اظهار داشت:  اول حمایت‌های جنایت‌کارانه کاخ سفید و دیگری سازش بعضی از حکام مرتجع عرب.

نماینده مردم اهواز خاطرنشان کرد: در مورد مسئله دوم این امکان وجود دارد که نمایندگان مجالس این کشورها فشارهایی را بر دولت های حاکم وارد نمایند تا دست از حمایت از رژیم اشغالگر فلسطین بردارند.

وی افزود: رژیم اشغالگر قدس باید بداند که هرگز زبونی و ذلت نمی تواند به نتیجه مطلوبی برسد و خواه ناخواه پرونده رژیم صهیونیستی بسته خواهد شد.

نماینده اهواز در پایان تصریح کرد: انتفاضه سوم  فلسطین در حال شکل گیری است و امیدوار هستیم که پرونده سنگین و سیاه اسرائیل درنوردیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet