شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/10/08 16:09:00
سرویس بین الملل

رهبر: فریاد جمعی تمام مسلمانان دنیا در حمایت از مردم فلسطین باید بلند شود

"محمدتقی رهبر" اظهار داشت: فریاد جمعی تمام مسلمانان در تمام دنیا از جمله آمریکا، انگلیس، لبنان و دیگر کشورها باید بلند شود تا در تصمیم‌گیری قدرت‌های حمایت کننده این جنایات اثرگذار باشد.

نماینده اصفهان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ضمن محکوم نمودن حمله رژیم صهیونیستی به غزه گفت: وظیفه قانونی، انسانی و شرعی ما نمایندگان نظام جمهوری اسلامی است که به دفاع از مردم مظلوم بپردازیم.

وی افزود: وظیفه هر مسلمانی است که به فریاد استغاثه مردم فلسطین که در بدترین شرایط هستند پاسخ دهد.

رهبر در ادامه اظهار داشت: در این زمینه نیز پیغمبر اکرم می‌فرماید هر کس ندای استغاثه مسلمانی را بشنود و پاسخ ندهد مسلمان نیست.

عضو کمیسیون قضایی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی یک رژیم نا مشروع است و بدترین جنایت‌ها را در تاریخ مرتکب شده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی باید بداند که ملت ها با خشم مداوم خود آن را طرد خواهند نمود و امروز زمانی که در ایران اسلامی فریادی به حمایت از مردم مظلوم فلسطین برخاست فردا این ندای حمایت‌گر در دیگر کشورها بلند خواهد شد.

نماینده اصفهان خاطرنشان کرد: ما با دولت‌های واداده و عقب‌مانده کاری نداریم بلکه روی سخن ما به ملت‌ها می‌باشد که حرکت انسانی را در حمایت از مردم فلسطین انجام دهند.

رهبر با بیان اینکه کشورهای مصر و عربستان و اردن و سایر کشورها باید از مردم مظلوم فلسطین دفاع نمایند گفت: در تمام دنیا از جمله مسلمانان آمریکا، انگلیس، لبنان و دیگر کشورها باید فریاد جمعی بلند شود تا در تصمیم‌گیری قدرت‌های حمایت کننده این جنایات اثرگذار باشد.

وی تاکید کرد که جنبش همگانی مسلمانان در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی مطمئناً نتیجه خواهد داد.

وی با اشاره به حضور نمایندگان در تجمع امروز در حمایت از مردم مظلوم غزه گفت: ما وظیفه  داریم که این حضور را ادامه دهیم و هنوز ابتدای راه هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet