هدر اصلی
1387/10/09 08:35:00
سرویس اقتصادی

پیشنهاد نماینده قم برای تصویب طرحی در مجلس برای کمک اقتصادی به غزه

نماینده مردم قم پیشنهاد داد مجلس شورای اسلامی طرحی را برای کمک اقتصادی به ساکنان غزه تصویب کند.

"علی بنایی" که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت، با اشاره به فجایع انسانی که از سوی صهیونیست‌ها در غزه در حال انجام است اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی پتانسیل خوبی برای حمایت از مردم بی دفاع غزه دارد.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری مبنی براینکه امروز را عزای عمومی اعلام کردند، گفت: با تعیین تکلیف ایشان برای کلیه آحاد مردم برای کمک و دفاع از مردم مظلوم غزه اتمام حجت شد.

نماینده قم در ادامه اظهار داشت: یک بعد از حمایت مجلس می تواند معطوف به تصویب طرحی در مجلس برای کمک اقتصادی به غزه و ساکنان بی دفاع و تحت ستم آنجا باشد.

وی در ادامه با تاکید بر حمایت مجلس در بعد منطقه‌ای و بین‌المللی از مردم غزه اشاره کرد و افزود: مجلس همچنین با بهره گیری از ظرفیت‌های منطقه‌ای همچون بین‌المجالس، گروه‌های دوستی پارلمانی و در سطح کلان‌تر با استفاده از امکانات بین المللی در این خصوص نقش موثر و مفیدی ایفا کند.

بنایی تصریح کرد: نقش آفرینی مجلس باید در یک راهبر کلان و فراتر از اقدامات موردی باشد و این راستا با تماس‌هایی که با سازمان کنفراس اسلامی، اتحادیه عرب و کشورهای درگیر با این موضوع به کمک به مردم بی دفاع فلسطین و غزه بپردازد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet