پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/10/09 10:24:00
سرویس سیاسی

نمایندگان روحانی و رییس جمهور بر تعامل بیشتر مجلس و دولت تاکید کردند

"محمدرضا میرتاج الدینی" گفت: در دیدار شب گذشته مجمع نمایندگان روحانی مجلس با رئیس جمهور، بر ضرورت تعامل بیشتر میان مجلس و دولت و تلاش برای رفع موانع پیش روی آن تاکید شد.

نماینده مردم تبریز در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، افزود: در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی و توام با تعامل و همفکری برگزار شد، نمایندگان روحانی ضمن قدردانی از عدالت محوری دولت نهم، امتیازات دیگر این دولت را در مورد تایید بودن مقام معظم رهبری، احیای ارزش های انقلاب و گفتمان انقلاب اسلامی بویژه در سیاست خارجی، تلاش شبانه روزی خدمت به مردم ستودند.

میرتاج الدینی خاطرنشان کرد: نکات دیگری که مورد تاکید نمایندگان روحانی بود اینکه رابطه میان دولت نهم با مراجع، علما و حوزه‌های علمیه باید تقویت شود و نیز برای حل مشکلات اقتصادی مردم بویژه در کنترل تورم تلاش‌هایی از سوی دولت صورت گیرد.

وی با اشاره به بحث طرح تحول اقتصادی در این جلسه گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری این طرح باید در فضای همکاری میان مجلس و دولت مورت تصویب قرار گیرد بنابراین با همکاری مشترکی که تاکنون میان کمیسیون ویژه مجلس با دولت وجود داشته است تلاش خواهد شد تا این همکاری با تدبیر بیشتر ادامه یافته و شیوه اجرای آن به نحوی باشد که تبعات کمتری را به دنبال داشته باشد.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: در این جلسه رئیس جمهور نیز تاکید کرد که تعامل از خواسته‌های همیشگی دولت است زیرا قوت این تعامل قوت نظام را در پی دارد.

نماینده تبریز افزود: احمدی نژاد در مورد طرح تحول اقتصادی نیز توضیحاتی داد و هدف از ارائه این لایحه را نیز رسیدن به اصل عدالت اجتماعی و توزیع یارانه‌ها به قشرهای کم درآمد و دهک‌های پایین جامعه دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet