شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/10/09 14:01:00
سرویس کمیسیون ها
در جلسه امروز کمیسیون صنایع

وزیر صنایع به سوالات نه نماینده پاسخ داد

"علی اکبر محرابیان" وزیر صنایع و معادن با حضور در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به سوالات نه تن از نمایندگان پاسخ داد.

"حمیدرضا فولادگر" در گفت و گو با خانه ملت، اظهار داشت: در این جلسه سوال "سیدمحمدرضا حاجی اصغری" نماینده میانه در خصوص مسائل حوزه انتخابیه‌شان در بخش صنعت مطرح شد که در نهایت از پاسخ وزیر قانع شد.

وی افزود: در ادامه سوال "علی اکبر آقایی" نماینده سلماس از وزیر صنایع در ارتباط با مسائل کلی وزارتخانه و اینکه وزراء باید به نمایندگان بیش از این بهاء دهند مطرح شد که ایشان پاسخ وزیر را قانع کننده دانستند.

نماینده اصفهان سپس به طرح سوال "سیدعلی میرخلیلی" نماینده میناب از محرابیان اشاره کرد و افزود: سوال ایشان هم در ارتباط با مشکلاتی که در بخش صنعت با آن مواجه هستند بود که در نهایت وزیر قول رفع این مشکلات را داد.

عضو کمیسیون صنایع همچنین به سوال نمایندگان رشت از وزیر صنایع در خصوص توجه به صنعت نساجی در این منطقه اشاره کرد و افزود: در این ارتباط هم با توافقی که بین وزیر مربوطه و نمایندگان این منطقه صورت گرفت، نمایندگان سوال کننده از پاسخ وزیر قانع شدند.

وی در ادامه به سوال "حسن کامران" نماینده اصفهان در خصوص بحث استاندارد در صنایع و ضرورت بکارگیری نیروهای شاهد در مراکز دولتی اشاره کرد و افزود: ایشان پاسخ وزیر را قانع کننده ندانستند.

نماینده اصفهان همچنین به طرح سوال "اکبر رنجبرزاده" نماینده اسد آباد از محرابیان اشاره کرد و گفت: موضوع سوال ایشان هم در مورد توسعه صنعت معدن در این منطقه بود که در پایان قانع شدند.

فولادگر گفت: در خاتمه نیز سوال "رضا حسینی" نماینده شهر بابک در مورد مشکلات مس سرچشمه و خاتون آباد مطرح شد که وزیر قول رفع مشکلات را دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet