هدر اصلی
1391/10/20 20:40:50
سرویس سیاسی
امشب انجام شد؛

حضور رئیس‌مجلس در مراسم تعزیه بزرگ حسینیه خوانسار

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مراسم تعزیه حسینیه حضرت ابوالفضل قودجان شهرستان خوانسار، با شرکت در مراسم عزاداری دهه پایانی صفر، در سوگ رحلت پیامبر گرامی اسلام و خاندانش گریست.
حضور رئیس‌مجلس در مراسم تعزیه بزرگ حسینیه خوانسار رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از مراسم تعزیه حسینیه حضرت ابوالفضل قودجان شهرستان خوانسار، با شرکت در مراسم عزاداری دهه پایانی صفر، در سوگ رحلت پیامبر گرامی اسلام و خاندانش گریست. https://cdn.icana.ir/d/019/32717.jpg حضور,رئیس‌مجلس,در,مراسم,تعزیه,بزرگ,حسینیه,خوانسار Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی دقایقی پیش از اجرای مراسم تعزیه حسینیه حضرت ابوالفضل قودجان واقع در شهرستان خوانسار بازدید کرد.

در این مراسم که علاوه بر رئیس مجلس شورای اسلامی تعدادی از مقامات محلی شهرستان های گلپایگان و خوانسار و نیز مقامات استان اصفهان حضور دارند بیش از 10 هزار نفر از سراسر کشور به عزاداری و تماشای تعزیه می پردازند.

مراسم تعزیه هیأت حضرت ابوالفضل قودجان بیش از 400 سال قدمت داشته و همه ساله در دهه پایانی سفر با حضور برترین گروه های تعزیه از تمام نقاط کشور و نیز استقبال کم نظیر مردم برگزار می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از شرکت در مراسم عزاداری دهه پایانی سفر و تماشای تعزیه هیأت حضرت ابوالفضل بازدیدی نیز از حسینیه بزرگ قودجان داشت و سپس در نماز جماعت مغرب و عشای اهالی روستای قودجان شرکت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet