شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/04/04 11:32:00
سرویس صحن

نماینده اهر: دولت و مجلس اصولگرا، کارآمدی را در عمل به اثبات برسانند

ولی الله دینی با بیان اینکه امروز عرصه تلاش و خدمت و کار فراهم است، تصریح کرد: از دولت و مجلس اصولگرا این انتظار می‌رود که با همراهی و همدلی و همکاری با یکدیگر کارآمدی را در عمل به اثبات برسانند.

 

ولی الله دینی، نماینده مردم اهر و هریس،  چهارمین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یک‌شنبه مجلس شورای اسلامی، با تسلیت شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران وی گفت: 3 تیر روز انتخابات گفتمان عدالت توسط مردم عزیزمان بر همه گفتمان‌های موجود در سال 1384 بود که امیدوارم دولت نهم با فائق آمدن بر همه مشکلات و با سعی و تلاش مضاعف به آن چه خواست مردم و رضایت خداوند متعال است دست یابد.
وی افزود: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی نامگذاری شده است پس بر ماست که با پرهیز از هر گونه اختلاف و ایجاد تنش و تفرقه و فرافکنی در جامعه عرصه را برای خدمت بیش‌تر به مردم آماده کنیم.
به گفته نماینده مردم اهر و هریس در مجلس، تندروی و پشت پا زدن به آرمان امام (ره) و شهدا و ملت عزیز ایران اسلامی به بهانه‌های مختلف نظیر تحصن خروج از حاکمیت،‌ تحریف انتخابات و مواردی از این قبیل که در ادوار گذشته برخی از جریان‌ها و گروه‌ها به دنبال آن بوده‌اند حاصلی جز اتلاف منابع ملی و به هدر رفتن مصرف خدمتگزاری، خشنودی و خوشحالی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در پی نداشته است.
دینی تصریح کرد: امروز اگر عرصه تلاش و خدمت و کار فراهم است از دولت و مجلس اصولگرا این انتظار می‌رود که با همراهی و همدلی و همکاری با یکدیگر کارآمدی را در عمل به اثبات برسانند.
این نماینده مجلس گفت: با وجود این که در طول برنامه سوم توسعه نسبت سرمایه‌گذاری به تولید ناخالص داخلی از رشد مناسبی برخوردار بوده ولی به دلیل پایین بودن بهره‌وری سرمایه، هم‌چنان تولید ملی با مشکل مواجه بوده و نرخ بیکاری در سطح بالایی باقی مانده است.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای مهار تورم جذب نقدینگی‌های موجود بهبود فرایند سرمایه‌گذاری در کشور باید ضمن پرهیز از تزریق پول به عنوان راه حل ایجاد اشتغال به جای انجام سرمایه‌گذاری غیر برخوردار از توجیه فنی و اقتصادی و اجتماعی از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد شرایط یکسان و غیر تبعیض‌آمیز بین بخش دولتی و خصوصی حمایت جدی به عمل آید.
دینی در ادامه به مشکلات حوزه انتخابیه‌اش اشاره و خواستار حل مشکلات شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet