هدر اصلی
1387/10/10 12:03:00
سرویس صحن

نمایندگان مجلس به مجروحان غزه خون اهدا می‌کنند

۲۲۳ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم و آمادگی خود در حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در پایان جلسه علنی روز سه شنبه "جاسم ساعدی" متن این بیانیه را به شرح ذیل قرائت کرد:

"کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

امروز غزه مظلوم بیش از هر زمان دیگری، شلاق جور و جنایت را بر جان و پیکر خویش لمس می‌کند و با چشمانی خونبار شاهد فجیع‌ترین جنایات بشری است. بیش از 2 هزار تن از زنان و کودکان و پیران و جوانان غزه در آغاز سال نو مسیحی زیر انبوه بمب‌های جنگنده‌های دژخیمان صهیونیست و لبخند جهنمی بوش خونخوار و سازش جنایتکارانه برخی حکام زبون و دنیا پرست قطعه قطعه می‌شوند.

غزه امروز نمایشی از زشت ترین و سنگین ترین نسل کشی زمانه در حضور عربده های مستانه و دروغین حقوق بشری و در عین حال نمایشی از ذلت و زبونی صهیونیست‌ها و نه اقتدار نظامی آنهاست. کشتار انسان‌های بی‌دفاع توسط مدرن‌ترین جنگنده‌های نظامی در هیچ جای جهان نشان از اقتدار نیست بلکه دلیل ضعف و شکست و خواری عاملان آن است. بی تردید اگر امروز حضرت عیسی مسیح (ع) در بین ما بود در برابر چنین فجایعی دردناک فریاد بر می‌آورد راست قامتانه تیشه به ریشه تباهی صهیونیست ها می‌زد.

کجایند غیرتمندان مسیحی و پیروان پیامبر صلح و عطوفت؟

کجایند پیروان حضرت محمد (ص) پیامبر رحمت و رافت؟

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نیابت از ملت عاشورایی و غیرتمند ایران اسلامی، جنایات ضد بشری و قلع و قمع انسانی به دست پلیدترین اشرار صهیونیست که همراه با رضایت دولتمردان خبیث کاخ سفید و بزدلی و فرومایگی حکام برخی کشورها می باشد را شدیدا محکوم و آمادگی خویش را در حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین به ویژه مردم شهید پرور و زخم دیده غزه و حضور در میان مظلومان این خطه خونرنگ جهت ابراز همدردی با داغ دیدگان اعلام و فردا نیز در حرکتی نمادین خون خود را برای مجروحان غزه اهدا می نماییم".

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet