هدر موبایل
1387/10/10 13:06:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

خباز: سکوت در برابر قتل‌عام مردم بی دفاع فلسطین نقطه ننگی در پرونده سیاه مدعیان حقوق بشر است

نماینده مردم کاشمر سکوت مرگبار مجامع بین المللی و سران مدعی اسلام در کشورهای عربی در برابر قتل‌عام کودکان، زنان و مردان بی دفاع فلسطین را نقطه ننگ و تاریکی در پرونده سیاه مدعیان حقوق بشر دانست.

"محمدرضا خباز" نماینده کاشمر چهارمین ناطق پیش از دستور  جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر لاریجانی به شهر کاشمر در سالروز شهادت آیت الله مدرس گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان مجلس در سالروز شهادت آیت الله مدرس به شهر کاشمر سفر کردند که سخنان لاریجانی در این شهر باعث دلگرمی و خوشحالی مردم کاشمر شد.

وی به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی در نوار غزه وفلسطین اشغالی اشاره کرد و افزود: قتل‌عام کودکان، زنان و مردان بی دفاع فلسطین و سکوت مرگبار مجامع بین المللی و سران مدعی اسلام در کشورهای عربی نقطه ننگ و تاریکی در پرونده سیاه مدعیان حقوق بشر است.

نماینده کاشمر در مجلس در بخش دیگر از سخنان خود به لاحیه هدفمند‌کردن یارانه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: امروز مجلس در مقابل لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها قرار دارد و ضمن تشکر از دولت نهم آن را از شتاب‌زدگی در تصمیم و اجرا باز میدارم و نمایندگان را به امور کارشناسی و دوری از احساسات دعوت می‌کنم.

خباز در ادامه افزود:لایحه هدفمند کردن یارانه ها همان ماده 3 قانون برنامه پنج‌ساله چهارم است که مجلس هفتم آن را حذف کرد و دولت و مجلس برای قانون تثبیت قیمت‌ها تلاش کردند و امروز پس از چهار سال به همان سال 1383 باز می‌گردیم و انتظار کار علمی و کارشناسی بدون حب و بقض دعوت می‌کنم.

وی بابیان اینکه چهارمین سال از بیست سال چشم انداز را پشت سر می‌گذاریم گفت: در یک ارزیابی مختصر مشاهده می‌کنیم که کاهش نقدینگی، تورم، کاهش میزان بیکاری در جامعه، توجه به کشاورزان و کاهش وابستگی به پول نفت نه تنها منطبق با سند چشم انداز نیست بلکه در برخی موارد فاصله زیادی با این سند دارد.

نماینده کاشمر در مجلس در پایان به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و خواهان رسیدگی مسئولان مربوطه به این مشکلات شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet