خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1387/10/10 17:39:00
سرویس بین الملل

دیدار نمایندگان گروه‌های جهادی فلسطین و لبنان با چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی

ابواسامه نماینده حرکت اسلامی حماس در جمهوری اسلامی ایران به همراه نمایندگان برخی دیگر از گروه‌های جهادی فلسطین و لبنان بعدازظهر امروز با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش خانه ملت، در این دیدار حجت‌الاسلام "سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی" عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم دفاع از مردم مظلوم فلسطین گفت: این پیام تکلیف تمام مسلمانان جهان در دفاع از مردم مظلوم غزه را مشخص کرد و مردم ایران حمایت همه جانبه خود را در تظاهرات‌های مختلف اعلام کرده‌اند.

میرتاج‌الدینی ضمن اعلام همبستگی و حمایت مجلس شورای اسلامی از مردم غزه افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اولین روز جلسات کاری خود طی هفته جاری با شرکت در تظاهرات حمایت از مردم غزه و همچنین با تصویب قانون دو فوریتی همبستگی و حمایت کامل خود را از مردم ستمدیده فلسطین اعلام کردند.

وی با تاکید بر ضرورت بیداری مسلمانان در تمام جهان گفت: بیداری مسلمانان جهان باعث خواهد شد که دولت‌های خود فروخته تحت فشار مردم خود قرار گرفته و دست از حمایت از ظالمان بردارند.

همچنین در این دیدار ملاقات، تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین سخنانی ایراد کردند.

در ادامه این ملاقات ابواسامه نماینده حرکت اسلامی حماس در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تهاجم رژیم اشغالگر قدس به مساجد، مدارس و بزرگ‌ترین دانشگاه غزه گفت: مردم دلاور غزه در کنار دولت منتخب و مردمی خود ایستاده‌اند و این تهاجمات اتحاد آن‌ها را زیاد‌تر کرده است.

وی تهاجم اخیر رژیم اشغالگر قدس به غزه را عاملی در جهت بیداری مسلمانان جهان و باعث رسوایی دولت‌های دست نشانده‌ی عربی دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet