هدر موبایل
1387/10/10 13:16:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

اعلام همدردی کلیمیان ایران با قربانیان جنایات رژیم‌صهیونیستی در غزه

نماینده کلیمیان ایران در مجلس با بیان اینکه تمام موحدان جهان همصدا به مبارزه با صهیونیسم معتقدند، گفت: ایرانیان کلیمی با اعتراض به سکوت مجامع بین‌المللی، همدردی خود را با قربانیان این جنایت اعلام می‌کنند.

"سیامک مره‌صدق" دومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی گفت: امام خمینی بزرگ‌مردی بود که با افراشتن پرچم توحید در زمانی که استکبار جهانی را مسخ خود کرده بود، موسی‌وار به مبارزه با فرعونیان پرداخت و برای سربلندی و پیروزی در دنیای اسلام تلاش کرد.

وی با بیان انیکه امروز جهان، بار دیگر شاهد رفتارهای وحشیانه، غیرانسانی و ضدتوحیدی دولت صهیونیستی است، گفت: صهیونیست‌ها در اقدام جنون آسا پس از اعمال محاصره طولانی مدت، غیرقانونی و غیرانسانی مردم شریف و مقاوم غزه را آماج حملات ددمنشانه و جنون آمیز خود قرار داده است.

مره‌صدق تصریح کرد:‌ برای تمامی انسان‌های آزاده و پیروان ادیان توحیدی این سوال مطرح شده است که پاسخی چنین سبوعانه به مقاومت ملتی قهرمان که به دنبال آزادی، عزت، شرف، استقلال و کرامت انسانی خود است با کدام معیار انسانی، بین‌المللی و حقوق بشری سازگاری دارد.

نماینده کلیمیان در مجلس با اشاره به اینکه امروز رژیم ضد مردمی اسرائیل با تمام توان نظامی خود به مقابله با مردمی پرداخته که در برای احقاق بدیهی‌ترین حقوق انسانی خود راه مقاومت را در پیش گرفته‌اند، افزود: در این بین سکوت مجامع جهانی و مدعیان کذاب حقوق بشر که سال‌ها است در برابر جنایات استکبار جهانی و صهیونیست خاموشی را پیشه خود کرده است به مانند لکه ننگی بر چهره آن‌ها خودنمایی می‌کند.

مره‌صدق با اشاره به اینکه بی‌شک اگر جنایات قبلی صهیونیست‌ها و دیگر جنایاتکاران تاریخ پاسخ مناسبی از مجامع بین‌الملی دریافت کرده بودند، امروز بار دیگر شاهد این فجایع نمی‌شدیم، تصریح کرد: اما دریغا که کرامت انسانی و حقوق بشر به مانند بقیه ارزش‌های انسانی و الهی در نزد اسکتبار و صهیونیست‌ها دستاویزی برای تسویه‌حساب‌های سیاسی است.

وی با تاکید بر اینکه این اولین بار نیست که مدعیان آزادی انسان‌ها در برابر یک فجایع تمام عیار مهر سکوت بر لب زده‌اند، افزود: امیدواریم که تمامی آزادگان جهان به ویژه تمام معتقدان به توحید، نبوت و معاد با پیروی از ارزش‌های والای الهی و الگو قرار دادن ملت شریف ایران با تمام قوا به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بپردازند.

مره‌صدق خاطرنشان کرد: ‌با اعمال حداکثر فشار ممکن بر اسرائیل غاصب و همفکران استکباری او سبب شوند این نسل‌کشی مدرن و این تروریسم دولتی هر چه زودتر متوقف شود و امروز وجدان تمامی مردان جهان تمامی حقوق بشر در معرض آزمون سخت قرار گرفته است.

وی خطاب به ملت مقاوم فلسطین و ساکنان غزه گفت: ‌من به عنوان نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس انزجار عمیق خود را از رفتارهای وحشیانه دولت اشغالگر و ارتش آن اعلام می‌کنم و از سوی تمامی ایرانیان یهودی بار دیگر هموطنان شریف خود در ایران و تمامی خداجویان عالم با پیروی از دستورات مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق انسانی شما به کار خواهیم گرفت.

این نماینده مجلس با بیان اینکه همه جهانیان بدانند که تمام موحدان و خداباوران جهان امروز درخط واحدی همصدا و همراه به مبارزه با صهیونیسم و اسکتبار اعتقاد راسخی دارند، تصریح کرد: در این راستا ایرانیان کلیمی برای ابراز همدردی برای ملت فلسطین و اعتراض به سکوت مجامع بین‌المللی در مقر سازمان ملل همدردی خود را با قربانیان این جنایت اعلام می‌کنند و امکانات بیمارستان یهودیان نیز در اختیار آنها قرار دارد.

وی تاکید کرد: ‌ملت شریف فلسطین و تمام مردان حق جو با توسل به دستورات الهی و مقاومت خود می‌توانند صهیونیست و تمام اشکال استکبار را به زانو در بیاورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet