هدر موبایل
1387/10/11 12:29:00
سرویس صحن

باهنر: ما منتظر گزارش رئیس جمهور از روند اجرای برنامه چهارم به مجلس هستیم

"محمد رضا باهنر" در پاسخ به تذکر یکی از نمایندگان گفت: ما کماکان منتظر ارائه گزارش رئیس جمهور از روند اجرای برنامه چهارم توسعه به مجلس هستیم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا خباز" در یک تذکر آیین نامه‌ای گفت: ما دو مطالبه از رئیس جمهور داشتیم یکی در ماده 157 آیین نامه داخلی که رئیس جمهور باید از حسن اجرای برنامه به مجلس گزارش بدهد و دیگری در بند 40 آیین نامه که می‌گوید: تا آخر خرداد ماه رئیس جمهور باید گزارش عملکرد بودجه براساس سند چشم انداز و اصل 44 را به مجلس بدهد.

نماینده کاشمر در ادامه با اشاره به اظهارات روز گذشته رئیس جمهور در مجلس گفت: سخنان ایشان مربوط به کدامیک از موارد فوق الذکر بود؟

وی خطاب به محمد رضا باهنر نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر  عهده داشت گفت: شما به عنوان هیات رئیسه و ما به عنوان نماینده چگونه باید مطالبات خودمان را از دولت مطرح کنیم؟

باهنر در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تصور ما هم این بود که سخنان رئیس جمهور به هیچ یک از مواد مورد اشاره مربوط نبود.

وی گفت: البته مفّر سومی هم در آیین نامه بود و آن اینکه رئیس جمهور هر زمان بخواهد می‌تواند درخصوص موضوعات مختلف به مجلس گزارش بدهد.

نایب رییس دوم مجلس تصریح کرد: گزارش روز گذشته رئیس جمهور پاسخ به هیچ کدام از وظایف قانونی وی نبود و ما کماکان منتظر ارائه گزارش از اجرای برنامه چهارم از سوی ایشان به مجلس هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet