هدر موبایل
1387/10/14 13:25:00
سرویس صحن

نماینده مرند: طراحان استیضاح بر انجام آن مصر هستند

"سیروس سازدار" از طراحان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: درخواست کنندگان استیضاح بر انجام آن مصر هستند.

نماینده مرند که روز شنبه در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت، در خصوص انتشار اخباری مبنی براینکه تعدادی از استیضاح کنندگان امضایشان را پس گرفته‌اند گفت: این مطالب اصلاً صحت ندارد بلکه در قالب تبلیغات و فشارهای روانی است که تلاش می‌شود بر استیضاح کنندگان وارد شود.

وی گفت: صبح امروز به اداره کل قوانین مجلس مراجعه کردم و همانطور که در دستور چاپ شده استیضاح اسکندری در جلسه علنی فردا انجام خواهد گرفت.

سازدار همچنین از برپایی جلسات مشترک استیضاح کنندگان در صبح امروز به منظور برنامه‌ریزی و تعیین محورهای سخنان موافقان استیضاح در جلسه علنی فردا خبرداد.

وی تاکید کرد: تحت هیچ شرایطی حاضر به پس گرفتن طرح استیضاح وزیر جهاد و کشاورزی نیستم.

نماینده مرند در پاسخ به این سوال که آیا طی یکی دو روز اخیر استیضاح کنندگان با وزیر جهاد کشاورزی نشست مشترکی داشته‌اند گفت: از روزی که طرح استیضاح از سوی هیات رئیسه اعلام  وصول شد ما هیچ جلسه‌ای با وزیر جهاد ‌کشاورزی نداشتیم.

این گزارش می‌افزاید: ساعاتی پیش "سید کاظم موسوی" از دیگر طراحان استیضاح وزیر جهاد کشاورزی در گفتگویی با خبرنگار خانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا پس گرفتن امضای استیضاح کنندگان صحت دارد گفت: گفت یکی از اهداف ما تعامل با دولت است در این راستا وزیر جهاد و کشاورزی با تعدادی از استیضاح کنندگان صحبت کرده و قول داده که پاسخگوی خواسته‌های آنان باشد.

استیضاح محمد رضا اسکندری وزیر جهاد کشاورزی روز یکشنبه هشتم دی ماه با 18 امضاء از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet