هدر اصلی
1387/10/14 15:26:00
سرویس کمیسیون ها

اعتراض نماینده نایین به خبر سایت تابناک در مورد وی

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی خبر منشر شده در مورد وی در سایت تابناک را تکذیب کرد.

"حسین حسنی بافرانی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در اعتراض به انتشار خبر نادرستی در سایت تابناک علیه وی گفت: خبری که در خروجی این سایت قرار گرفته صحت ندارد و من هیچ بحرانی در فرودگاه اصفهان ایجاد نکردم.

وی افزود: شب گذشته به پاویون فرودگان اصفهان اعلام کردم که بعلت پیش آمدن فوریت کاری باید با پرواز 8 صبح امروز به تهران برگردم. لذا ساعت 15/7 در پاویون فرودگاه حاضر بودم اما ساعت 8 صبح مدیریت فرودگاه اعلام کرد که این پرواز هنوز از تهران بلند نشده و به اصفهان نرسیده است. بنابراین از ساعت 9 الی 30/9 دقیقه منتظر هواپیما نشستیم.

وی ادامه داد: ساعت 30/9 نیز یکی از دوستان در پاویون به ما اعلام کرد که باید سوار هواپیما شویم اما به محض اینکه نزدیک هواپیما رسیدیم درهای هواپیما در حال بسته شدن بود و فقط گفتند شما دیر رسیدید و هیچکس حاضر به توضیح نبود.

حسنی با بیان اینکه روزانه فقط دو پرواز از اصفهان به تهران صورت می گیرد اظهار داشت: من در محوطه فرودگاه منتظر بودم که کسی بیاید و در این باره توضیح دهد که از حراست هما اعلام کردند که خلبان از دست شما عصبانی است و حاضر به پرواز نمی‌باشد.

وی افزود: در این لحظه در هواپیما باز شد و من نیز سوار شدم و حتی به کابین خلبان رفتم و به وی گفتم آیا از طرف بنده کسی چیزی به شما گفته است که شما از دست من عصبانی هستید و ایشان نیز گفتند چنین چیزی صحت ندارد.

نماینده نایین خاطرنشان کرد: مدیریت فرودگاه اصفهان و یا حراست آنجا به جای توضیح دادن در مورد تاخیر هواپیما به فرودگاه اصفهان و عذرخواهی از مردم سعی کردند همه مشکلات را سر من بشکنند.

وی گفت: من حتی در داخل هواپیما به مسافران توضیح دادم که از ساعت 15/7 صبح در پاویون فرودگاه حاضر بودم و نمی دانم علت این اتفاقات چیست.

حسنی تصریح کرد: علت 5/1 ساعت تاخیر هواپیما در فرودگاه اصفهان و عدم عذرخواهی آنها از مسافران و سوار نکردن بنده جای بررسی دارد و من از وزیر راه می‌خواهم در این باره توضیح دهد. بلیط و کارت پرواز بنده نشان می‌دهد که من دیر به هواپیما نرسیدم.

وی گفت: فکر می کنم آنها با ساختن این سناریو می‌خواستند ضعف عملکرد و مدیریتی خود را پنهان کنند.

حسنی بافرانی در پایان گفت: من از مدیریت فرودگاه گله مندم شاید در سیستم هوایی مشکلاتی وجود داشته باشد اما من به موقع به فرودگاه رسیدم و انتظار نداشتم اینگونه به من توهین و بی‌احترامی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet