هدر موبایل
1391/11/28 17:35:07
سرویس اجتماعی
نادران با تاکید بر بیانات امروز رهبر معظم انقلاب:

فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای همه مسئولان مطاع است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه گله گذاری ها باید به زمان دیگری موکول شود، گفت: در حال حاضر با توجه به دشمنی دشمنان ضد ملت ایران، بیش از هر وقت دیگری لازم است که در کنار هم بنا بر فرمایشات مقام ولایت به حل مشکلات مردم بپردازیم.
فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای همه مسئولان مطاع است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه گله گذاری ها باید به زمان دیگری موکول شود، گفت: در حال حاضر با توجه به دشمنی دشمنان ضد ملت ایران، بیش از هر وقت دیگری لازم است که در کنار هم بنا بر فرمایشات مقام ولایت به حل مشکلات مردم بپردازیم. https://cdn.icana.ir/d/019/17953.jpg فرمایشات,رهبر,معظم,انقلاب,برای,همه,مسئولان,مطاع,است Icana

الیاس نادران در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب همیشه فصل الخطاب است، گفت: سخنان ایشان همیشه بن بست‌شکنی می کند و حتما برای همه مسئولان نظام مطاع است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فرمایشات ایشان بنا بر مصلحت اندیشی که کردند باید استماع شود، افزود: مسئولان باید در جهت برنامه‌ریزی های کلی ایشان در راستای خدمت رسانی به مردم به خصوص در حوزه های معیشتی و اقتصادی با یکدیگر همفکری کنند .

وی با بیان اینکه گله گذاری ها باید به زمان دیگری که وقت آن است موکول شود، تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به دشمنی دشمنان ضد ملت ایران، بیش از هر وقت دیگری لازم است که در کنار هم بنا بر فرمایشات مقام ولایت به حل مشکلات مردم بپردازیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اردیبهشت ماه ،زمان امضای استیضاح تنها به دنبال انجام وظیفه بودیم، تاکید کرد: امروز هم فرمایشات رهبر معظم انقلاب مطاع است و امیدوارم بتوانیم در مسیر طراحی های کلی ایشان برای هدایت کشور حرکت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet