شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/11/28 17:30:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمد توکلی:

برعهدی که با امام و رهبری بستیم پایبندیم

نماینده مردم تهران در مجلس با اعلام این که هدف استیضاح کنندگان دفاع از حرمت قانون و قانون‌گذاری است،گفت: چون ایشان را فصل الخطاب می دانیم و وظیفه خودمان می دانیم که راهبرد ایشان را محقق کنیم، از نظر ایشان استقبال می کنیم و برعهدی که همیشه با امام (ره) و رهبری داشته ایم، پایبندیم.
برعهدی که با امام و رهبری بستیم پایبندیم نماینده مردم تهران در مجلس با اعلام این که هدف استیضاح کنندگان دفاع از حرمت قانون و قانون‌گذاری است،گفت: چون ایشان را فصل الخطاب می دانیم و وظیفه خودمان می دانیم که راهبرد ایشان را محقق کنیم، از نظر ایشان استقبال می کنیم و برعهدی که همیشه با امام (ره) و رهبری داشته ایم، پایبندیم. https://cdn.icana.ir/d/019/7521.jpg برعهدی,که,با,امام,و,رهبری,بستیم,پایبندیم Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد توکلی درباره بیانات امروز یکشنبه رهبر معظم انقلاب در خصوص اتفاقات 15 بهمن مجلس شورای اسلامی و لزوم همگرایی بیش از پیش مسئولان در شرایط فعلی، به مهر گفت:ما با هدف دفاع از حرمت قانون و قانون‌گذاری، تلاش های زیادی در جهت تامین خواسته ها و رعایت قانون انجام دادیم، اما حالا که مقام معظم رهبری مصلحت اهمی را مطرح فرمودند، چون ایشان را فصل الخطاب می دانیم و وظیفه خودمان می دانیم که راهبرد ایشان را محقق کنیم، از نظر ایشان استقبال می کنیم و برعهدی که همیشه با امام (ره) و رهبری داشته ایم، پایبندیم.
توکلی گفت:چون مهمترین مساله کشور مشکلات اقتصادی است و بندهای معیشتی اکنون به دست و پای مردم پیچیده شده است، به رهبر عزیز اطمینان می دهیم که از حداکثر توان علمی، کارشناسی و قانونی خود در تغییر شرایط موجود بهره بگیریم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از خداوند می خواهیم که ما را در راه برطرف کردن و رفع مشکلات اقتصادی کشور و کاهش باری که روی دوش مردم وفادار و باغیرت قرار گرفته، موفق کند، تصریح کرد: رفع مشکلات اقتصادی مردم و برداشتن بار قرار گرفته بر روی دوش آن ها راهی جز تفاهم مسئولان ندارد.
توکلی در پایان خاطرنشان کرد: از همین فرصت استفاده می کنم و از روشنگری های کار سازی که مقام معظم رهبری در تبیین مساله ارتباط و مذاکره با آمریکا فرمودند، سپاس‌گزاری می کنم.
گفتنی است؛احمد توکلی یکی از امضاء کنندگان طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet