هدر موبایل
1391/11/28 17:57:04
سرویس اقتصادی
علی لو:

منویات رهبر معظم انقلاب‌ باعث رشد و بلوغ مجلس می شود

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره بداخلاقی های اخیر گفت:رشد مجلس در توجه به منویات رهبر معظم انقلاب از مشرب کلام ایشان است.
منویات رهبر معظم انقلاب‌ باعث رشد و بلوغ مجلس می شود نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره بداخلاقی های اخیر گفت:رشد مجلس در توجه به منویات رهبر معظم انقلاب از مشرب کلام ایشان است. https://cdn.icana.ir/d/019/22700.jpg منویات,رهبر,معظم,انقلاب‌,باعث,رشد,و,بلوغ,مجلس,می,شود Icana

علی علی لو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم تبریز که در آستانه قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 1356 انجام شد، تصریح کرد: فرمایشات رهبرمعظم انقلاب چهارمحور اساسی داشت که ابتدای فرمایشاتشان تجلیل از حماسه ها و رشادت های مردم آذربایجان بود که در طول تاریخ در زمان های مشروطه، بعد از مشروطه و نهایتا در زمان انقلاب نشان دادند  با تمام وجود به یاری ولایت و انقلاب بودند و همچنان نیز هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: محور دوم سخنان ایشان به بحث های کلی نظام، در خواست مذاکره آمریکا با ایران و موضوع تحریم اختصاص داشت که همچنان که قبلا هم در مورد مذاکره اشاره فرمودند، مضمون سخنان امروز ایشان درباره مذاکره با ایران نیز این بود که ما با یک آمریکای غیر منطقی مواجه هستیم.

علی لو افزود: رهبر معظم انقلاب به دلایل غیر منطقی اشاره کردند و افزودند در مقابل ملت ایران یک ملت منطقی است و نمی شود ملتی که مبنای آن منطق است با یک دولت غیر منطقی مذاکره کند و انتظار نتیجه هم داشته باشیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در ادامه گفتند اگر آمریکا به دنبال اصلاح مشکلات باشد هیچ گاه از موضع قدرت وارد نمی شود و به دنبال یک مذاکره برد برد است.

علی لو تصریح کرد: ایشان در محور سوم فرمایشات خود به بداخلاقی های اخیر اشاره کردند که در این محور به چند نکته اشاره شد و اتهام اثبات نشده رئیس جمهور را ناپسند تلقی کردند.

وی با بیان اینکه ایشان در محور چهارم سخنانشان به اتفاق رخ داده در روز 22 بهمن در قم اشاره کردند ، گفت: رهبر معظم انقلاب در ادامه سخنانشان تصریح کردند اگر افراد متدین و حزب اللهی هستند باید از حرکت هایی که انجام داده اند پرهیز کنند.

این نماینده مردم در مجلس افزود: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اگر دولت های غربی امروز در تلاشند با قدرت بیشتر ایران را تحت فشار قرا دهند لازمه آن وحدت بین مسئولان است که یکدلی، گذشتن از کنار مشکلات با متانت، به حل مشکلات معیشت مردم پرداختن و همدلی بین مردم و مسئولین است که دشمن را به یاس و ناامیدی می کشاند پیام نهایی فرمایشات رهبر معظم انقلاب بود.

نماینده مردم شبستر درمجلس در پایان خاطرنشان کرد: رشد و بلوغ مجلس این است که منویات رهبر معظم انقلاب را از مشرب کلام ایشان متوجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet