هدر موبایل
1391/11/28 18:57:41
سرویس سیاسی
نمایندگان ملت تاکید کردند:

فرمایشات رهبری،فصل‌الخطاب

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، امروز پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب درباره حوادث چند هفته گذشته،در مصاحبه‌هایی به فرامین معظم له لبیک گفته و ضمن تاکیدبر تبعیت از فرمایشات ولی فقیه، سخنان ایشان را فصل‌الخطاب دانسته‌اند.
فرمایشات رهبری،فصل‌الخطاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی، امروز پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب درباره حوادث چند هفته گذشته،در مصاحبه‌هایی به فرامین معظم له لبیک گفته و ضمن تاکیدبر تبعیت از فرمایشات ولی فقیه، سخنان ایشان را فصل‌الخطاب دانسته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/16977.jpg فرمایشات,رهبری،فصل‌الخطاب Icana

به ‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(شنبه) در آستانه ۲۹ بهمن، سالروز قیام مردم تبریز بر ضد رژیم ستم شاهی به سال ۱۳۵۶ در حسینیه امام خمینی(ره) با هزاران نفر از علما، مسئولان و قشرهای مختلف مردم آذربایجان دیدار کردند. معظم له در این دیدار استیضاح وزیر کار را غلط خواندند و فرمودند: ‌استیضاح باید فایده‌ای داشته باشد اما چند ماه مانده به پایان کار دولت،‌ استیضاح یک وزیر آن هم به خاطر مسئله‌ای که مربوط به وزیر نیست،‌چه علت و فایده ای دارد، همچنین افزودند: متأسفانه رئیس یک قوه به استناد یک اتهام ثابت  و حتی مطرح نشده در دادگاه، دو قوه دیگر یعنی مجلس و قوه قضاییه را متهم ساخت که کاری بد، ‌غلط، نامناسب،‌ خلاف شرع، خلاف قانون و خلاف اخلاق بود. از این‌رو تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لبیک به فرامین رهبری، سخنان رهبر معظم انقلاب را فصل‌الخطاب دانسته و بر تبعیت از فرمایشات ولی فقیه تأکید کرده‌اند، که مشروح صحبت‌های آنها در ذیل آمده است:

 

 

دکتر لاریجانی: اندرزهای مشفقانه حضرتعالی را مبنای عمل خویش قرار خواهیم داد

 بیانات بلیغ حضرتعالی در ملاقات با مردم انقلابی آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز از هر جهت راهگشا و امید آفرین برای ملت عزیز بود.

حقیر لازم می دانم از تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگذاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشتید با جان و دل پذیرا و آن را نصب العین کار خویش قرار خواهم داد و مطمئن هستم نمایندگان استیضاح کننده و قاطبه نمایندگان اندرزهای مشفقانه حضرتعالی را مبنای عمل خویش قرار خواهند داد و این نگاه بلند، بار دیگر عظمت و شوکت جایگاه تاثیرگذار ولایت فقیه را در نظام مقدس جمهوری اسلامی  نشان می دهد.

 

بروجردی: فرمایشات امروز رهبری باید نصب العین تمام قوا قرار گیرد

علاء‌الدین بروجردی با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم آذربایجان شرقی، گفت:‌ فرمایشات رهبر معظم انقلاب در عرصه‌های داخلی و خارجی حائز اهمیت است و یکبار دیگر اهمیت فرمایشات امام خمینی (ره) را که می‌فرمودند پشتیبان ولایت باشید تا به کشور شما آسیب وارد نشود نشان داد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری فرمایشات معظم له در رابطه با وقایع مجلس، افزود:‌ ایشان تأکید کردند که اتهام رئیس یک قوه به رؤسای دو قوه دیگر خلاف شرع و تضییع حقوق مردم است، از این رو مردم نیازمند آرامش روانی و اخلاقی در جامعه هستند.

وی با اعلام اینکه فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب  باید نصب العین همه قوا قرار گیرد، تصریح کرد:‌ نمایندگان علی‌رغم همه تلخی‌های تحمیلی به مجلس باید خویشتن‌داری ‌کنند، از طرف دیگر‌غلط بودن اصل استیضاح شیخ‌اسلامی یک امور نسبی است که در شرایط فعلی با توجه به نزدیک بودن انتخابات و برنامه‌ریزی دشمن غلط بودن این اقدام روشن می‌شود.

وی با بیان اینکه  جای تعجب است که نماینده‌هایی اصل استیضاح را درست بداند، گفت: همه نمایندگان باید به فرمایشات رهبر معظم انقلاب لبیک بگویند، همان‌طوری که رئیس مجلس شورای اسلامی هم در نامه‌ای اقدام به این کار کرده‌ است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره حادثه روز ۲۲ بهمن در قم، افزود: با توجه به مراسمی که در آینده داریم، باید ریشه این انحراف در انقلاب نابود شود.

 

 

فرهنگی: شرایط فعلی کشور نیاز به آرامش و برنامه‌ریزی هماهنگ دارد

محمد حسین فرهنگی با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم آذربایجان شرقی، افزود: ایشان طی ماه‌های گذشته چندین بار اعلام کردند که توقع از مسئولان این است حالا که رفتار دشمن شدت پیدا کرده، شما هم رفاقت‌ها را شدت دهید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: معظم‌له بارها تاکید داشتند که شرایط فعلی کشور نیاز به آرامش و برنامه‌ریزی هماهنگ برای مقابله با فشارهای دشمنان دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: به طور طبیعی معظم‌له هرگونه اقدام حاشیه‌ای که باعث آشفتگی کشور می‌شود را مناسب با اوضاع جامعه نمی‌دانند.

فرهنگی، در مورد ضرورت فصل‌الخطاب قرار گرفتن بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: به طور مشخص از ابتدا تا امروز همواره معظم له در زمان‌هایی ورود پیدا کردند که حساسیت‌هایی در ارتباط با وضعیت کشور وجود داشته است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بدون‌شک به جهت شرایط کشور نباید برخی موضوعات مطرح شود، ادامه داد: در حال حاضر باید تمرکز مسئولان بر مدیریت صحیح کشور و استفاده از شرایط برای تبدیل کردن تهدید به فرصت‌ باشد.

 

 

نادران: فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای همه مسئولان مطاع است

الیاس نادران با اشاره به فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی با بیان اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب همیشه فصل الخطاب است، گفت: سخنان ایشان همیشه بن بست‌شکنی می کند و حتما برای همه مسئولان نظام مطاع است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فرمایشات ایشان بنا بر مصلحت اندیشی که کردند باید استماع شود، افزود: مسئولان باید در جهت برنامه‌ریزی های کلی ایشان در راستای خدمت رسانی به مردم به خصوص در حوزه های معیشتی و اقتصادی با یکدیگر همفکری کنند .

وی با بیان اینکه گله گذاری ها باید به زمان دیگری که وقت آن است موکول شود، تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به دشمنی دشمنان ضد ملت ایران، بیش از هر وقت دیگری لازم است که در کنار هم بنا بر فرمایشات مقام ولایت به حل مشکلات مردم بپردازیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اردیبهشت ماه ،زمان امضای استیضاح تنها به دنبال انجام وظیفه بودیم، تاکید کرد: امروز هم فرمایشات رهبر معظم انقلاب مطاع است و امیدوارم بتوانیم در مسیر طراحی های کلی ایشان برای هدایت کشور حرکت کنیم.

 

 

حیدر‌پور: نمایندگان مجلس فرمایشات رهبر معظم انقلاب را نصب‌العین قرار می‌دهند

عوض حیدر‌پور شهر‌ضایی درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی غلط بوده است،تاکید کرد: مجموعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و امضا‌کنندگان استیضاح، فرمایشات معظم‌له را همواره نصب العین قرار می‌دهند.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی در مجلس شورای اسلامی، افزود: چرا که فرمایشات رهبر معظم انقلاب همیشه برای مردم و مسئولان فصل‌الخطاب است و نمایندگان مجلس در رفتار‌های آینده خود فرمایشات مقام ولایت را نصب‌العین قرار خواهد داد.

حیدر‌پور با تاکید بر منویات رهبری مبنی بر لزوم اتحاد و وحدت میان مسئولان و قوا، یادآور شد: بر اساس فرمایش مقام ولایت، رویکرد و حرکت مجلس تا پایان دولت دهم بر مبنای اصل برادری و وحدت میان مجموعه سه قوه خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: بنابراین نمایندگان مجلس و استیضاح‌کنندگان وزیر با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اصل وحدت و همبستگی را به عنوان مهم‌ترین اصل مبنای روابط و رویکرد خود قرار می‌دهند.

 

 

تاجگردون: سخنان حکیمانه رهبری توشه راه مسئولان قرارگیرد

غلامرضا تاجگردون با بیان اینکه اگر نمایندگان می‌دانستند استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی منجر به پیدایش جوروانی نامناسبی در جامعه خواهد شد قطعا از این کار صرف‌نظر می‌کردند گفت: در هر صورت اطاعت از فرمایشات رهبری لازمه ولایت‌مداری است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در صورت رسیدن سخن یا پیامی از جانب رهبری در خصوص لغو استیضاح به طور قطع این اقدام منتفی می‌شد تصریح کرد: پیروی از ولایت فقیه و حفظ آرامش جامعه باید در دستور کار‌ها قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه از امضا کنند‌ه‌گان استیضاح  وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده است افزود: فرمایشات منصفانه و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب باید از سوی همه مسئولان عمل شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر فصل‌الخطاب بودن سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: امید است تمامی مسئولان سخنان و فرمایشات ایشان را توشه راه خود برای جلوگیری از انحراف قرار دهند.

 

 

نعمتی:نظر رهبرانقلاب درباره استیضاح وزیرکار فصل‌الخطاب است

بهروز نعمتی درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی غلط بوده است، تصریح کرد: فرمایشات رهبری فصل‌الخطاب است.

نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: من به عنوان یکی از استیضاح‌کنندگان قبل از استیضاح وزیر، از دیگران نظر رهبری را جویا شدم که گفتند ما نظر رهبرانقلاب را نگرفته‌ایم و در حال حاضر حرفی برای گفتن ندارم و اشتباه خود را می‌پذیرم.

نعمتی، رهبر معظم انقلاب را ستون خیمه انقلاب خواند و تصریح کرد: امیدوارم معظم له و مردم هم این توجیهات ما را بپذیرند که ما در زمان استیضاح بر مبنای داشته‌ها و اطلاعات خود مبادرت به این کار کردیم.

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: چنانکه اگر قبل از استیضاح وزیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب اطلاع پیدا می‌کردیم قطعا و یقینا استیضاح را ملغی می‌کردیم چرا که مطیع اوامر ایشان هستیم.

 

 

باقری: فرمایشات رهبر معظم انقلاب سرلوحه کار مسئولان باشد

محمد باقری بنابی با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی، مخاطب قسمت زیادی از این سخنان رئیس جمهور بود، گفت: هر کدام از مخاطبان باید به فرمایشات معظم له توجه کنند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استیضاح وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی افزود: ایرادی که نمایندگان برای استیضاح مطرح می کردند مربوط به شیخ الاسلامی نبود، بنابراین باید گفت اصل استیضاح ،غلط بود.

وی در ادامه با اشاره به نقش رئیس مجلس در بحث استیضاح ادامه داد: آقای لاریجانی نقشی در آغاز و عملیاتی شدن استیضاح وزیرکار نداشت.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه با بیان اینکه باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب سرلوحه کارمان قرار گیرد گفت: مخاطب سخنان ایشان مشخص بود و لازم است هر کسی وظیفه خود را دریافت کرده و بر مطالب دیگران مانور ندهد.

 

 

سعیدی: رفاقت‌ها بین سران قوا باید افزایش پیدا کند

محمد اسماعیل سعیدی درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی گفت: در شرایط فعلی، آرامش روانی در سطح جامعه برای مردم و کشور ضرورت دارد و اختلافات مضر و برهم زننده آرامش مردم است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: فضایی اختلافی، زمینه‌ای را جهت سوء‌استفاده بدخواهان نظام،  مردم و انقلاب ایجاد می کند و دشمن اصلی ما یعنی شیطان بزرگ و آمریکا به دنبال فرصتی هستند که از اختلافات و خلاءهای موجود استفاده کنند.

وی تصریح کرد: مقام عظمای ولایت، امروز با یک بیان روان و زیبا، جریانات کلی کشور، بحث مذاکره با امریکایی‌ها که توسط سران این کشور اعلام شده و همچنین مسائل سیاسی را مورد اشاره قرار دادند و سپس بر لزوم تفاهم و وحدت بین قوا تاکید کرد.

سعیدی با اشاره به انتقاد رهبر معظم انقلاب از جریانات روز یکشنبه دو هفته پیش مجلس ادامه داد: ایشان تاکید داشتند بر اینکه در این اوضاع و احوال که دشمن فشارهای خود را شدت بخشیده، داخل کشور باید رفاقت‌ها به‌خصوص در بین سران قوا شدت بخشیده شود و این فرمایشات معظم له، فصل الخطاب همه قوا و مسئولان کشور است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مقامات باید فرمایشات رهبر انقلاب را نصب العین خود قرار دهند، به نامه رییس مجلس در این خصوص اشاره کرد و گفت: انتظار این است که روسای سایر قوا نیز این موضوع را مد نظر قرار داده و این کار را انجام دهند؛ ‌زیرا مردم  از تبعیت قوا از رهبری معظم انقلاب خوشحال می‌شوند و از تشدید اختلافات ناراحت هستند.

 

 

حسن‌نژاد: مسئولان مطابق فرمایش رهبرانقلاب، رفتار خود را اصلاح کنند

محمد حسن نژاد با اشاره به سخنان امروز رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی با بیان اینکه من نیز در این جلسه حضور داشتم گفت: جمله رهبرمعظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان بسیار ناراحت کننده بود و جمعی نیز گریه کردند و این مساله نشان می‌دهد که این اتفاق، اتفاق ناخوشایندی بود.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مساله دیگر نوع تحلیل مسائل بود افزود: رهبرمعظم انقلاب فرمودند که " این که رییس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است." نشان می دهد که در درجه بندی ایشان در اتفاقات اخیر ،ایشان از رفتار رئیس جمهور ناراحت بودند و در مرحله دوم نیز فرمودند که فعلا نصیحت می کنم که این مطلب خطاب به قوه مجریه بود.

وی افزود:ایشان در مرحله دوم ،استیضاح کنندگان را مقصر می دانستند که به صلاح نبود و اصطلاحی که به کار بردند این بود که در ماه های آخر دولت این مساله به صلاح نبود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه  مقام معظم رهبری در مرحله سوم گفتند رئیس"محترم" قوه مقننه ،که در حقیقت صفت محترم را برای رئیس قوه مجریه بکار نبردند ادامه داد: ایشان تنها فرمودند که وی قدری در دفاعیاتشان زیاده روی کرد، دفاع معنا و مفهوم خاصی داشته و واجب است و بنابر فرمایشات ایشان اصل دفاع مشکلی نداشت.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این زمینه همه با درجات مختلف مقصر بودیم ادامه داد: بر اساس بیانات ایشان در این شرایط سران قوا و مسئولین  حتی در سایز کوچک نباید دچار اشتباه شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه با اشاره بیانات رهبری در مورد به اتفاقات قم تصریح کرد: این بیانات نشان می‌دهد که مسئولین و نمایندگان باید رفتارهای خود را اصلاح کنند و این بیانات خط بطلانی بر ادعاهای سوء استفاده کنندگان بود که القاء می‌کردند مردم و رهبری معظم از مجلس ناراضی هستند.

 

 

هاشم‌زهی: اطاعت از فرمایشات رهبری واجب است

مراد هاشم‌زهی با یادآوری سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر اشتباه بودن استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس شورای اسلامی، گفت: در صورتی که قبل از طرح استیضاح، مقام معظم رهبری سخنی مبنی بر لغو استیضاح عنوان می‌کردند تمام نمایندگان پیرو اطاعت اوامر ولایت فقیه این امر را ملغی می‌کردند.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نمایندگان مردم پیرو ولایت مطلقه  فقیه هستند، افزود: از مقام معظم رهبری فقط یک اشاره برای به سر دویدن ما و اجرای فرمایشات شان کافی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه اطاعت از فرمایشات رهبری واجب است، گفت: در صورتی که رهبر معظم انقلاب قبل از استیضاح اشاره‌ای می‌کردند قطعأ این امر صورت نمی‌گرفت.

عضو کمیسیون بهداشت، درمان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سخنان و تذکرات مقام معظم رهبری بسیار منصفانه بوده و بنده با جان و دل به آ‌ن‌ها عمل خواهم کرد.

 

 

افخمی: رهنمودهای رهبرانقلاب راهگشای مشکلات کشور است

شهروز افخمی در گفت‌و‌گو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی با مردم آذربایجان شرقی، گفت: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب همیشه و در همجا راهگشای مشکلات کشور بوده که سخنان و تدابیر امروز ایشان نیز در همین راستا انجام شده است.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکرات رهبر معظم انقلاب به روئسای قوا، افزود : تکلیف تمامی ما چه به عنوان نمایندگان مجلس و چه به عنوان دولت این است که باید در عمل مطیع اوامر رهبری باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد خوی استکبارگری آمریکا اشاره و خاطر نشان کرد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا ابتدا باید تغییر ماهیت داده و از خوی استکباری خود دست بردارد و سپس سخن از مذاکره با ملت ایران به میان آورد.

 

 

بهمنی: سخنان رهبرانقلاب فصل الخطاب مسائل کشور است

مهناز بهمنی با اشاره به فرمایشات امروز (شنبه) رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی گفت: حضرت آقا به واقعیت مشکلات اقتصادی مردم اشاره کردند و اینکه مردم ما آنقدر بزرگوار هستند و سعه صدر دارند که در موارد و موقعیت‌های حساس، همیشه در صحنه حاضر می‌شوند و با حضور حداکثری‌ از ولایت فقیه اعلام پشتیبانی می‌کنند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص مسائل اقتصادی یادآور شد: مجلس و دولت باید سازوکاری داشته باشند تا موانع و تنگناهای اقتصادی تعدیل شود؛ نباید تمام مسائل را بر گردن تحریم‌ها انداخت و لازم است با بحث‌های کارشناسی و عملیاتی، آیتم‌هایی را تعریف کرد که چرخ اقتصادی به خوبی و درستی حرکت کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به ظرفیت کشور در داشتن اقتصادی سالم و پویا، گفت: راهکار فی‌مابین مجلس و دولت می‌تواند شرایطی را به وجود آورد تا جلوی فساد اقتصادی در کشور گرفته شود و البته باید به صورت عملی قابلیت اجرایی داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس سخنان معظم‌له را فصل الخطاب مسائل کشور دانست و تاکید کرد: ایشان از اتفاقات اخیر بین اظهار نارضایتی کردند و ما نیز به یقین و از عمق جان به این موضوع باور داریم و امید است مسئولان برای اجابت منویات رهبر انقلاب در این راستا قدم بردارند.

 

 

علی لو: منویات رهبر معظم انقلاب‌ باعث رشد و بلوغ مجلس می شود

علی علی لو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مردم تبریز که در آستانه قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال ۱۳۵۶ انجام شد، تصریح کرد: فرمایشات رهبرمعظم انقلاب چهارمحور اساسی داشت که ابتدای فرمایشاتشان تجلیل از حماسه ها و رشادت های مردم آذربایجان بود که در طول تاریخ در زمان های مشروطه، بعد از مشروطه و نهایتا در زمان انقلاب نشان دادند  با تمام وجود به یاری ولایت و انقلاب بودند و همچنان نیز هستند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی، گفت: محور دوم سخنان ایشان به بحث های کلی نظام، در خواست مذاکره آمریکا با ایران و موضوع تحریم اختصاص داشت که همچنان که قبلا هم در مورد مذاکره اشاره فرمودند، مضمون سخنان امروز ایشان درباره مذاکره با ایران نیز این بود که ما با یک آمریکای غیر منطقی مواجه هستیم.

علی لو افزود: رهبر معظم انقلاب به دلایل غیر منطقی اشاره کردند و افزودند در مقابل ملت ایران یک ملت منطقی است و نمی شود ملتی که مبنای آن منطق است با یک دولت غیر منطقی مذاکره کند و انتظار نتیجه هم داشته باشیم.

نماینده مردم شبستر در مجلس اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در ادامه گفتند اگر آمریکا به دنبال اصلاح مشکلات باشد هیچ گاه از موضع قدرت وارد نمی شود و به دنبال یک مذاکره برد برد است.

علی لو تصریح کرد: ایشان در محور سوم فرمایشات خود به بداخلاقی های اخیر اشاره کردند که در این محور به چند نکته اشاره شد و اتهام اثبات نشده رئیس جمهور را ناپسند تلقی کردند.

وی با بیان اینکه ایشان در محور چهارم سخنانشان به اتفاق رخ داده در روز ۲۲ بهمن در قم اشاره کردند ، گفت: رهبر معظم انقلاب در ادامه سخنانشان تصریح کردند اگر افراد متدین و حزب اللهی هستند باید از حرکت هایی که انجام داده اند پرهیز کنند.

این نماینده مردم در مجلس افزود: بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اگر دولت های غربی امروز در تلاشند با قدرت بیشتر ایران را تحت فشار قرا دهند لازمه آن وحدت بین مسئولان است که یکدلی، گذشتن از کنار مشکلات با متانت، به حل مشکلات معیشت مردم پرداختن و همدلی بین مردم و مسئولین است که دشمن را به یاس و ناامیدی می کشاند پیام نهایی فرمایشات رهبر معظم انقلاب بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزود: رشد و بلوغ مجلس این است که منویات رهبر معظم انقلاب را از مشرب کلام ایشان متوجه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet