شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/11/30 08:59:09
سرویس اقتصادی
احمدی لاشکی مطرح کرد:

افتتاح قطعه چهار آزادراه تهران-شمال تا پایان امسال

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مچلس دربار آخرین وضعیت قطعه چهار آزادراه تهران شمال که بعد از وعده های متعدد و آخرین وعده مبنی بر افتتاح این قطعه در دهه فجر امسال، همچنان به بهره برداری نرسیده است گفت: فعالیت قطعه چهار این آزادراه روند مناسب دارد و احتمالا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
افتتاح قطعه چهار آزادراه تهران-شمال تا پایان امسال نماینده مردم نوشهر و چالوس در مچلس دربار آخرین وضعیت قطعه چهار آزادراه تهران شمال که بعد از وعده های متعدد و آخرین وعده مبنی بر افتتاح این قطعه در دهه فجر امسال، همچنان به بهره برداری نرسیده است گفت: فعالیت قطعه چهار این آزادراه روند مناسب دارد و احتمالا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/17994.jpg افتتاح,قطعه,چهار,آزادراه,تهران-شمال,تا,پایان,امسال Icana

قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو باخبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: اگر منصفانه به روند فعالیت در آزادراه تهران شمال نگاه کنیم در شش ماه اخیر وزارت را ه و شهرسازی روند روبه رشدی در قطعه 4 آزادراه تهران شمال داشته است به طوری که هم در بخش به کار گیری ماشین آلات راهسازی و هم در بخش نیروی انسانی فعالیت خوبی را شاهد هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعه چهار آزادرا ه تهران شمال به لحاظ سختی کار و رانشی بودن مسیر، ریزش برخی تونل های مسیر و ایجاد پل های جدید مشکلات فراوانی دارد، گفت: برای اتمام هرچه سریعتر قطعه چهار آزادراه فعالیت در روزهای بارانی نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه چندروز گذشته با معاونت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل وزارت راه  و شهرسازی در این زمینه صحبت شد، گفت: فعالیت در این قطعه به خوبی پیش می رود و بر اساس آنچه که مشاهد می شود در صورتی که مشکلی پیش نیاید قطعه 4 آزادراه تهران شمال تا پایان امسال به بهره برداری برسد و زیر عبور قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: البته باز نمی توان به صورت قطعی اعلام کرد این قطعه تا قبل از سال جاری به بهره برداری برسداما اگر شرایط آب و هوایی مناسب باشد تمام سعی وزارت را ه و شهرسازی این است که قطعه چهار این آزادراه تا قبل از سال نو زیر عبور قرار گیرد و قبل از پایان سال این عیدی به مردم داده شود.

وی به پیشرفت بیش از 96 درصدی قطعه چهار آزادراه تهران شمال اشاره کرد و گفت: در حال حاضر فعالیت برای اتمام چند تونل در مسیر، آسفالت و دیواره سازی برخی قسمت ها ادامه دارد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس درمجلس در پایان اظهار امیدواری کرد قطعه چهار آزادراه تهران شمال به طول 21 کیلومتر حدفاصل مرزن آباد تا چالوس تا پایان سال به بهره برداری برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet