شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/11/29 12:13:00
سرویس بین الملل
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس؛

رشد بیداری‌اسلامی بمب اتمی ضد خاندان آل سعود است

احمد سالک رشد بیداری اسلامی در عربستان را بمب اتمی ضد خاندان آل سعود دانست و گفت:به زودی شاهد تغییرات فزآینده در عربستان خواهیم بود.
رشد بیداری‌اسلامی بمب اتمی ضد خاندان آل سعود است احمد سالک رشد بیداری اسلامی در عربستان را بمب اتمی ضد خاندان آل سعود دانست و گفت:به زودی شاهد تغییرات فزآینده در عربستان خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/32019.jpg رشد,بیداری‌اسلامی,بمب,اتمی,ضد,خاندان,آل,سعود,است Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نامه شدید اللحن مخالفین عربستانی به پادشاه این کشور، اظهار داشت: رشد  بیداری اسلامی در عربستان به بمب اتمی ضد خاندان آل سعود تبدیل شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیداری اسلامی که با الگو برداری از انقلاب اسلامی  در منطقه شکل گرفته همانند زلزله‌ای مهیب پایه‌های حکومت دیکتاتورهای منطقه را به لرزه در آورده است، تصریح کرد: آثار زلزله مهیب بیداری اسلامی در عربستان، بیدار شدن مردمان منطقه از خواب غفلت چندین ساله است.

وی با تاکید براینکه آگاهی مردم نسبت به اوضاع پیرامونی خود منجر به ابراز خواسته‌های مشروع از سوی مردم عربستان شده است، ادامه داد: ملت‌هایی که سالیان دراز صدای اعتراضشان در گلوهایشان خشک شده بود امروز جرات و توان این را یافته‌اند که خواسته‌های مشروع خود را ابراز کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم با اشاره به انتخاب 15فوریه به عنوان جمعه کرامت از سوی مخالفین و برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز در این روز ضد خاندان آل سعود، تصریح کرد: در11مارس 2011نیز مردم عربستان با برگزاری تظاهرات مسالمت آمیز خواسته‌های مشروع خود را به گوش پادشاه عربستان رساندند که هیچ تغییری در این کشور رخ نداد.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه به زودی شاهد تغییرات فزآینده در عربستان خواهیم بود، گفت: رشد و گسترش بیداری اسلامی، بی بند و باری میان شاهزادگان سعودی و اختلاف میان علمای وهابی این کشور زمینه‌هایی است که تغییرات در عربستان را محتمل کرده است.

 مخالفین سعودی با انتشار بیانیه‌ای شدید اللحن خطاب به شاه این کشور 15 مارس را روز جمعه کرامت اعلام کرده اند و در این روز تظاهرات گسترده ضد خاندان آل سعود برگزار خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet