خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/11/29 15:15:00
سرویس بین الملل
بخشایش؛

نشست بروکسل شوی تبلیغاتی غرب ضد دولت اسد است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس برگزاری نشست ضد سوری وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل را شوی تبلیغاتی غرب برای تحت تاثیر قراردادن گفت‌وگوهای آشتی‌ملی میان دولت و مخالفان اسد دانست.
نشست بروکسل شوی تبلیغاتی غرب ضد دولت اسد است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس برگزاری نشست ضد سوری وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل را شوی تبلیغاتی غرب برای تحت تاثیر قراردادن گفت‌وگوهای آشتی‌ملی میان دولت و مخالفان اسد دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/2614.jpg نشست,بروکسل,شوی,تبلیغاتی,غرب,ضد,دولت,اسد,است Icana

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست ضد سوری وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در بروکسل، اظهارداشت: کشورهای غربی با جنگ تبلیغاتی به دنبال حمایت بیشتر از معارضین مسلح سوریه هستند.

 نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غرب تلاش دارد دولت بشار اسد را در مذاکرات آتی با مخالفان تحت فشار قرار دهد، تصریح کرد: اتحادیه اروپا سعی دارد پیش از برگزاری گفت‌وگوهای آشتی ملی القاگر این نکته باشد که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات تسلیحات بیشتری را در اختیار معارضین سوری قرارخواهد داد.

 وی با تاکید براینکه ازابتدا تحریمی از سوی اتحادیه اروپا ضد مخالفین مسلح سوریه اتخاذ نشده  بود که در نشست بروکسل برای برداشتن این تحریم‌ها تصمیمی گرفته شود، ادامه داد: از آغاز درگیری‌ها در سوریه غرب با پول نفت کشورهای مرتجع عرب منطقه مبادرت به تامین تسلیحات برای مخالفین مسلح سوری کرده و اعلام تحریم‌ها ضد معارضین تنها برای سرپوش گذاشتن براقدامات خود بوده است.

 نماینده مستقل مجلس نهم، افزود: بررسی وضع تحریم‌های جدید ضد دولت سوریه بار دیگر ماهیت سران اتحادیه اروپا را که از آغاز پیدایش بحران در سوریه به هر راهی متوسل شدند تا دولت بشار اسد را ساقط کنند، نشان می دهد.

 عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه غرب با شوی تبلیغاتی دولت اسد را تحت فشار قرار می دهد، خاطرنشان کرد: غرب سعی دارد پیش از برگزاری گفت‌وگوهای آشتی ملی دولت و مخالفین فضای بیشتری را در اختیار مخالفین قرار دهد.

 وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در مورد لغو تحریم ارسال سلاح به سوریه و وضع تحریم‌های جدید نشستی را در بروکسل برگزار خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet