هدر موبایل
1391/11/29 11:37:43
سرویس صحن
اسماعیلی در نطق میان دستور:

مسئولان منویات رهبری را سرلوحه کار قرار دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن درود بر روح پاک شهدا و امام راحل، گفت: مسئولان منویات رهبری را سرلوحه کار قرار دهند.
مسئولان منویات رهبری را سرلوحه کار قرار دهند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن درود بر روح پاک شهدا و امام راحل، گفت: مسئولان منویات رهبری را سرلوحه کار قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/28910.jpg مسئولان,منویات,رهبری,را,سرلوحه,کار,قرار,دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد اسماعیلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 بهمن) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تقدیر از مردم شهرستان زنجان به خاطر شرکت پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، توضیح داد: دولتمندان آمریکا باید بدانند که تا زمانی که دست از خشونت و خونریزی برندارند ملت ایران هرگز با آنها مذاکره نخواهد کرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت و دولت ایران با دولتی که هر روز مشغول توطئه‌چینی ضد ایران است مذاکره نخواهد کرد و این مبارزه تا زمان براندازی ظلم ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز افزود: مردم طبق منویات رهبر آرامش می‌خواهند و ایشان دائما تاکید می‌کنند که استیضاح به نفع مردم و نظام نیست و در شرایط کنونی وحدت و همدلی اولویت اول کشور است. از این رو سران سه قوه، اعضای هیات دولت و نمایندگان مجلس باید به صورت عملی منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند و اجازه ندهند دشمنان انقلاب اسلامی از اختلاف درونی نظام خوشحال شوند.

اسماعیلی گفت: امروز لازم است دولت و مجلس در کنار یکدیگر قرار گرفته و مشکلات کشور را حل کند، در ماه‌های گذشته به دلیل کشمکش‌های بی‌مورد مردم کشور دچار مشکلات زیادی شده‌اند ولی امروز همه مسئولان باید به خود بیایند و درس ولایتمداری را از مردم ایران بیاموزند.

وی توضیح داد: از وزیر صنعت، معدن و تجارت درخواست می‌کنم تا به وضع آشفته بازار سر و سامان ببخشد و در مورد قیمت‌گذاری‌ها به طور جدی فعالیت کند، چطور می‌شود کالایی با ارز مرجع وارد و به صورت آزاد در اختیار مردم قرار بگیرد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس افزود: از ریاست جمهوری درخواست می‌کنم تا دستور دهد مصوبات هیات دولت در سفرهای استانی به استان زنجان پیگیری شود.

اسماعیلی ادامه داد: از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم تا در مورد دو خطه کردن راه‌آهن تهران و زنجان اقدامات لازم را انجام دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از ریاست جمهوری درخواست دارم تا در مورد حقوق رزمندگان براساس برنامه پنجم عمل کند و در مورد ارتقای بخش سلطانیه به شهرستان که کارهای اداری آن در وزارت کشور به پایان رسیده اقدام لازم را انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet