هدر موبایل
1391/11/29 11:33:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باید به صبر مردم احترام گذاشت؛

زارع زاده:امیدواریم در چند ماه آخر دولت تحولی رخ دهد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس می گوید؛ این دولت حرمت بسیاری از نیرو های موثر و زبده کشور را نگه نداشته و بدون توجه به بسیاری از مسائل ،عزل و نصب های بی فایده انجام داد.
زارع زاده:امیدواریم در چند ماه آخر دولت تحولی رخ دهد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس می گوید؛ این دولت حرمت بسیاری از نیرو های موثر و زبده کشور را نگه نداشته و بدون توجه به بسیاری از مسائل ،عزل و نصب های بی فایده انجام داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20136.jpg زارع,زاده:امیدواریم,در,چند,ماه,آخر,دولت,تحولی,رخ,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت:عملکرد هشت ساله دولت پر جوش و خروش و پر تحرک بود ، اما در چشم انداز کلی و در مسائل اقتصادی و آینده نگری و فضا سازی برای آینده ، دولت دهم قوی نبود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی افزود: اگر دولت دهم آینده نگر بود و برای ذخایر و منابع کشور درست برنامه ریزی شده بود ، وقتی به تشدید تحریم ها می رسیدیم ، ذخایر روز مبادا داشتیم ؛ در برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات زیربنایی هم متاسفانه در استانها عدالت و تعادل  بر قرار نشد و مخصوصا مناطق محروم تر ، علی رغم شعارهای داده شده،کمتر مورد توجه قرار گرفت و مناطق محروم به حق خود نرسیده است.
نماینده مردم بافق،مهریز،ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ضعف هایی در دولت وجود دارد و مقداری هم  متاسفانه یکسو نگری و توجه به خود و عدم توجه به قانون و محورهای دیگر هست که مجموع این مسائل برای نظام مشکل ایجاد کرد و متاسفانه عدم تعامل معقول با دیگر ارکان نظام که نیاز جامعه را شاهد هستیم.
عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این دولت حرمت بسیاری از نیرو های موثر و زبده کشور را نگه نداشت و بدون توجه به بسیاری از مسائل ،عزل و نصب های بی فایده انجام داد .
زارع زاده افزود:امیدواریم در چند ماه  آخر دولت تحولی رخ دهد که مردم این میان ضرر بیشتری نبینند ، زیرا به نظر می رسد در این فضای اقتصادی کشور و عدم تعامل ها و توافق ها ، مردم مورد لطمه سنگین قرار گرفته اند.
وی در خاتمه گفت:مردم ما مردم صبوری هستند و باید به این صبر آنها احترام گذاشت و همگان به سمت و سوی وحدت و ایجاد تعامل پیش برویم./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet